1

Onderwerp: cupcakes invriezen?

Ik heb binnenkort 80 cupcakes nodig. 'S avonds wil ik de decoratie er op maken maar overdag en de dag ervoor heb ik cursus en dus geen tijd om ze te bakken!
Kan ik de cupcakes (net als biscuits) gewoon invriezen? En kan dat met het papiertje eromheen of laten die los bij het ontdooien?
En laatste vraag... Kan ik ze evt. met decoratie en al invriezen? Er komt geen vulling in en decoratie is van marsepein en fondant.

Ik hoop dat iemand mij antwoord kan geven! Alvast bedankt

Waarom moeilijk doen als het makkelijk kan...
http://www.linascakeshop.nl

2

Re: cupcakes invriezen?

Ja hoor cc's kun je prima invriezen.
Ik doe ze altijd in een doosje en daar een dichte zak omheen. Zonder zak weer laten ontdooien.
Loslatende papiertjes zijn heel veel verschillende ervaringen mee, ik heb er iig geen last van.

De decoratie zou ik niet mee invriezen, zou zonde zijn als het toch ging smelten. Decoratie kun je prima in voren maken en dan in een bak oid bewaren.

Succes!

3

Re: cupcakes invriezen?

Dank je wel voor je reactie! Ik ga er gewoon een paar proberen, invriezen, en kijken of de papiertjes los gaan laten of niet!

Waarom moeilijk doen als het makkelijk kan...
http://www.linascakeshop.nl

4

Re: cupcakes invriezen?

Ben wel benieuwd of je experiment gelukt is met invriezen van cc met decoratie?

5

Re: cupcakes invriezen?

Hoi Nicolette,

Je kunt je cc's evt. ook met versiering invriezen hoor. Als je ze een paar uur van te voren uit de vriezer haalt en in een gebaksdoos (dus niet luchtdicht) op kamertemperatuur laat ontdooien, gaat dit goed.

Gr.
Sandra