1

Onderwerp: Vul ideeen paastaart?

Vrijdag ga ik aan een vriendin leren hoe ze taarten kan vullen en decoreren. Aangezien het dan ook paasweekend is, lijkt het me leuk een vulling te doen die ermee te maken heeft..

Dacht aan een chocomousse, met ??
Heb ook nog monchou in huis, dus daar eventueel iets mee?
(met chocomousse is het weer te zwaar dus dan een andere combi)

Wil wel een vrij simpele vulling omdat ik het eigenlijk al drukdrukdruk heb, maar dan weer liever geen laagje jam.

2

Re: Vul ideeen paastaart?

Dan denk ik aan advocaat!! :9

3

Re: Vul ideeen paastaart?

Zat ik ook al aan te denken, maar lust het zelf niet echt..  :shh:
Das ook zoiets he ;)

4

Re: Vul ideeen paastaart?

Wat ik voor mijn paastaart heb gedaan is banketbakkersroom aangelengd met een beetje advocaat. Dan heb je toch iets van pudding maar dan wel de twist van een vleugje advocaat!

5

Re: Vul ideeen paastaart?

Ik heb een paastaart gemaakt met home made lemon curd, klein laagje chocolade frosting en idd advocaat! Ik heb de mix voor botercreme gebruikt. Maar dan met 50 ml water en de rest advocaat. De smaak bleef heel goed overeind! Succes!