1

Onderwerp: Hij mag weer alles zien van de dokter!

Mijn schoonvader heeft 1,5 jaar geleden een operatie gehad voor staar aan zijn ogen. Helaas kreeg hij daarna een bacterie in zijn beide ogen, waardoor hij alles superwazig zag en met één oog gewoon heel weinig. Zijn ogen zijn erg beschadigd... een ramp voor die man, want hij had ook net zijn vrouw verloren en moest nu alles zelf doen of steeds naar ons komen (gelukkig wel hetzelfde dorp!). Hij rijdt op de shovel voor zijn werk, maar onlangs waren er een paar collega's die mijn schoonvader dwars wilden zitten en klaagden bij de baas dat ze dachten dat hij niet goed genoeg zag en hij werd op non-actief gezet!!! De zoveelste domper in 2 jaar tijd, ik had zo'n medelijden met die man! Vorige week kwam hij dan een taart bestellen, omdat de artsen en arbo-arts tijdens controle van zijn ogen tot de conclusie waren gekomen dat zijn zicht goed genoeg was om toch op de shovel te rijden!! Wat is ie blij! Morgen mag ie dan weer aan het werk, met lenzen en aangepaste bril, die die samen moet dragen... vandaar de mol (mijn eerste 3D gesneden) met bril en de tekst "We zien 't wel!"... lang verhaal... komt ie!

http://i41.tinypic.com/259dea0.jpg

http://i44.tinypic.com/dqj8jq.jpg

Bedankt voor het lezen/kijken!

2

Re: Hij mag weer alles zien van de dokter!

Wat een ontzettend leuke taart!!! en heel toepasselijk bij het verhaal!

Wat fijn dat hij weer aan het werk mag :Y

3

Re: Hij mag weer alles zien van de dokter!

Wat een leuke en lieve taart, met recht verdiend! En nou maar hopen dat het werk weer een beetje lol brengt!

4

Re: Hij mag weer alles zien van de dokter!

wat een leuke taart. super die mol die uit zijn holletje komt. en heel toepasselijk. hoop dat je schoonvader nu met plezier verder kan!

5

Re: Hij mag weer alles zien van de dokter!

Wat een leuke taart en wat goed dat schoonvader weer mag werken...... :thumb:

6

Re: Hij mag weer alles zien van de dokter!

Dankjewel! Vandaag mag ie weer gaan werken, ik ben erg benieuwd!

7

Re: Hij mag weer alles zien van de dokter!

wat heb je alles goed verwerkt in de taart zeg, top  :thumb: !

heel mooie taart


....en nu maar hopen dat die collega's  :x weer een beetje normaal gaan doen :Y

Eerst denken dan doen..... zoooo moeilijk!
www.facebook.com/TaartNatuurlijk   www.taartnatuurlijk.nl

8

Re: Hij mag weer alles zien van de dokter!

Wat een leuke taart!! En wat moet er voor je schoonvader een 'wereld' verschijnen weer, na al die tijd wazig zien en bijna niets zien.... want 1,5 jaar is langgggggggg.
Hopenlijk zit er naast die rotte collega's een paar leuke collega's waar je schoonvader het wel mee kan vinden, zodat hij het toch naar zijn zin gaat hebben (maar volgens mij zal dat niet zo'n probleem zijn, want hij is een volhardende man) ;)
Ik ben benieuwd hoe hij zijn eerste werkdag heeft ervaren.

"For every minute you are angry, you lose sixty seconds of happiness."

9

Re: Hij mag weer alles zien van de dokter!

Wat een ontroerend verhaal en wat lief van jou dat je deze taart heb gemaakt.

Groetjes van Sanni

10

Re: Hij mag weer alles zien van de dokter!

Gelukkig heeft ie ook aardige collega's! Hij is momenteel aan het werk (late dienst gelijk), dus ik hoor morgen hoe het gegaan is!

11

Re: Hij mag weer alles zien van de dokter!

Leuke taart en ik hoop dat je schoonvader terug aan een positieve start kan beginnen