1

Onderwerp: Kasteeltaart met draak

Hallo allemaal,
mijn zoontje wil graag voor zijn verjaardag een kasteeltaart met een mooie draak erop.
Mijn vraag is nu gebruik je gewone fondant om te boetseren en heeft iemand misschien een stappenplan voor het boetseren van een mooie draak?
Ik hoop leuke ideeën te ontvangen

groeten Femke

2

Re: Kasteeltaart met draak

Ik ben ook aan het nadenken over een draak voor mijn middelste. Heb hier gelukkig wel zijn draak staan van Playmobil. Plaatje:

http://www.a-toys.nl/imagemagic.php?img=images/7481p.jpg&w=300&h=282&page=

(Hij lijkt nogal klein, maar in het echt is het een behoorlijk beest!)

Het grootste probleem worden de relatief grote dunne vleugels. Ik ga hier experimenteren met tylose voor de stevigheid, maar ontkom denk ik niet aan ijzerdraden om de vleugels omhoog te houden. Het aanhechtingspunt van de vleugels is vrij klein als ik het namaak.

Wat haal ik mezelf weer op de hals...

3

Re: Kasteeltaart met draak

ik heb vorig jaar mei een kasteel met draak gemaakt, hij was van marsepein en bleef beetje bij beetje inzakken. ook het hoofd zakte naar voren. hij bleef wel leuk en de rest vond hem prachtig, maar op de taart was hij toch anders dan hoe ik hem gemaakt had aan de hand van de uitleg in de mjam. ik boetseer tegenwoordig met fondant en tylose

4

Re: Kasteeltaart met draak

ik zal je ook even melden omdat je in de verkeerde rubriek staat.

5

Re: Kasteeltaart met draak

Move to ~> Decoreren

"Whatever you do, do it with chocolate"
https://regenbooghuisje.com

6

Re: Kasteeltaart met draak

Draak 2    https://picasaweb.google.com/1044314018 … bbieBrown#
Draak 3    http://www.hgtv.com/crafting/polymer-cl … index.html
Draak 4    http://www.deleukstetaarten.nl/forum/vi … p?id=34275

Kijk maar bij de how to

Taart groetjes Ellen

7

Re: Kasteeltaart met draak

Op allesovertaart.nl staan how to's

www.lindelicious.nl       Elke taart uniek!