1

Onderwerp: Cupcakes voor het goede doel!

Hallo allemaal,

Bij mijn broertje op school zijn er een paar leerkrachten die met de paasvakantie naar Afrika gaan om daar mee te helpen om een school op te bouwen en daar les te geven.
Hiervoor is gevraagd aan de kinderen om wafels te bakken om te verkopen op school. Wouter (mijn broertje) wou dus geen wafels maar moest en zou dat ik cupcakes voor hem zou bakken. Dus ja, dan ben ik deze morgen maar aan de slag gegaan :)

Het zijn gewone vanillecupcakes met bovenop een lekker laagje nutella en dan de suikerpasta.

Ik weet niet of het hier iemand op het forum heeft gezegd, maar mijn cupcakes waren altijd gebarsten. Nu hadden ze als tip gezegd om niet op hetelucht te bakken maar met boven/onder.
Wie dit ook was: BEDANKT!!! Ze waren mooi recht (niet meer dat bolvormig cupcakeje) en Zonder barsten!

Tips zijn altijd welkom.
Groetjes x

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/404736_2899189191372_1009665112_33003624_1715587568_n.jpg

2

Re: Cupcakes voor het goede doel!

Ze zien er mooi uit.

Re: Cupcakes voor het goede doel!

:thumb:  :thumb: