1

Onderwerp: Iemand ideeen voor mijn taart?

Hey allemaal! Ik ga zaterdag ochtend mijn taart versieren, de biscuit heb ik net gebakken, morgen ga ik hem vullen en afsmeren. Ik zit wat in de knoop ivm. de versiering.
Ik heb:
2x babyroze fondant (De taart moet dus roze worden) (500gr)
1x lila (250gr)
1x geel
1x groen
1x oranje
Een restje wit (een 150gr)

Ik ben een beginner, dit is mijn 3de iets of wat goede taart.
Ik heb voor de versiering enkel uitstekers:
-De 2 middelste:
http://www.deleukstetaartenshop.nl/uits … -1297.html
-Deze:
http://www.deleukstetaartenshop.nl/uits … p-595.html
-Deze:
http://www.deleukstetaartenshop.nl/uits … -1401.html

Ik heb geen tylose (waar ik nu wel spijt van heb).. Kan je deze ook zonder maken? http://www.taartvantirs.nl/how-to-s.html

Ik hoop dat iemand mij kan helpen!
Alvast bedankt!

2

Re: Iemand ideeen voor mijn taart?

ik denk dat je die strik wel kan maken, goed lang laten drogen. evt in de oven op 50 graden met de deur open.

op de roze taart kan je bijv die blossom/roses plungers gebruiken, en dan de hartjes als het bloemhartje?
of meerdere bloemmaten op elkaar stapelen in verschillende kleurtjes?

beetje het idee zoals dit? (op google gezocht op taart met bloemetjes en dan de afbeeldingen)
http://4.bp.blogspot.com/_jyHEZLO-Gzo/TCZpELW3JYI/AAAAAAAAAek/hrL8dStgEHI/s1600/bloemenzee.jpg

ikzelf doe altijd veeeeeel inspiratie op in google. van elke taart is wel een dingetje dat ik denk, dat meot ik onthouden :P

Je kunt alleen tijd verspillen,als je vergeet ervan te genieten

3

Re: Iemand ideeen voor mijn taart?

Ziet er inderdaad leuk uit! Waarschijnlijk ga ik er dan zoiets met maken. Alleja, we zullen wel zien, kan zijn dat het idee helemaal veranderd wanneer ik bezig ben  :lol: