1

Onderwerp: Monchouvulling voor een bruidstaart

Hoi Allemaal,

Ik heb een brandende vraag ik mag mijn eerste bruidstaart maken 18 mei duurt nog even maar ze vroegen mij of de bruidstaart gevuld kan worden met monchou.

NU ben ik hier wel een beetje bang voor want weet niet of het stevig genoeg is. De bruiloft is in Mein grote kans dat het een warme dag is. Nu wil ik natuurlijk graag voldoen aan hun verzoek, maar alleen als het stevig genoeg is.

Mijn vraag dus is monchou vulling stevig genoeg en zie dat het met slagroom gemaakt wordt kun je dan misschien aangevette slagroom gebruiken?

Super bedankt voor de reactie alvast!

Groetjes

2

Re: Monchouvulling voor een bruidstaart

je kan ook een monchou vulling maken van: roomboter met monchou en poedersuiker
recept van rudolph van veen
is niet heel stevig maar ik doe er meer poedersuiker in en dan kan je hem net zo stevig maken als je wilt en ook erg lekker!
op onderstaande foto heb ik dat recept gebruikt van de monchou met roomboter en poedersuiker. en zoals je ziet stevig genoeg , hij blijft precies staan zoals ik hem had opgespoten

http://www.mijnalbum.nl/Foto-OLANWQ6G-D.jpg

maar denk er wel aan bij mon chou en slagroom : als het die dag te warm is , kan de taart niet erg lang uit de koeling!

succes

wil je meer van mijn creaties zien?  neem dan eens een kijkje op facebook:   https://www.facebook.com/dezoetesensatie

Re: Monchouvulling voor een bruidstaart

Dat ziet er lekker uit en zeker stevig super bedankt voor de tip!nou ik zit dus ook te twijfelen om dat te doen idd misschien toch beter om botercreme te doen maar klant beslist kan uiteraard overleggen

bedankt!