Onderwerp: Wat cakejes
Hoi lieverds,
allereerst allemaal nog een HEEEEEEEEL gelukkig nieuwjaar! Hopelijk brengt het allerlei moois voor iedereen...
Hier voorlopig nog geen echte verbetering met mijn schouder... Daarom moet ik mijn bakkriebels beheersen. Hier en daar heb ik wat petieterige cakejes gemaakt, gewoon omdat ik me niet meer kon inhouden. Niks bijzonders, maar wel weer heel leuk om te doen!
O ja die cupcakejes in donkerblauw in het doosje moesten vuurwerk voorstellen, kwam niet helemáál uit de verf (of helemaal niet, hihi
)





De Kerstcakejes in het doosje waren voor de cupcake-ketting, en ik heb ze ook gemaakt voor Merel en Lennarts afscheid op de opvang (we gaan naar een opvang die dichter bij huis is).
De prinsessencakejes voor het bezoek van een vriendin, had weinig tijd en dan is zo'n verloren doosje met suikertjes toch ideaal, net als een restje pearl spray en een mooie mat, hihi!
Stelt allemaal niet heel veel voor maar dan weten jullie in elk geval dat ik niet helemáál stil hoef te zitten!
***"absolute beginner", maar laaiend enthousiast!***
