1 Laatst bewerkt door Bionda_NL (21-12-2011 11:40)

Onderwerp: Speciale bruidstaart...

Voor de broer van mijn man en zijn inmiddels vrouw.
Een speciale bruidstaart omdat hun huwelijk eigenlijk niet gevierd zou worden en wij (de familie) dachten dat dat toch echt niet kon.
De bruidstaart was dus ook een verrassing...

Voor mij de eerste (bruids)taart voor een groter publiek, dat was dus ook spannend, ik was er niet ontevreden over.

https://lh3.googleusercontent.com/-8mACSg2F5xw/Tu8TFXvavXI/AAAAAAAAAE8/LJCWkBAYGsw/s400/CIMG0502.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-zr5FaI_CaJ0/Tu8TGdCiB9I/AAAAAAAAAFA/jAy-IYzWjb0/s400/CIMG0503.JPG

Vulling: Champagnecrème/laagje witte chocolade en frambozenjam

https://lh4.googleusercontent.com/-9_6sFDMh9so/Tu8THJ983UI/AAAAAAAAAEw/0vrzAkrqUFA/s400/CIMG0504.JPG

gevuld met: witte chocolade botercrème/aarbeienjam

https://lh4.googleusercontent.com/-5ezwerkXxKs/Tu8TIDmk4cI/AAAAAAAAAE0/iWPb286sYkc/s400/CIMG0505.JPG

Gevuld met: banketbakkersroom/frambozenjam

Bedankt voor het kijken.
Op- en aanmerkingen zijn zeker welkom!

Re: Speciale bruidstaart...

Niet ontevreden? Ik vind m erg mooi!!

I just love cake!
Groetjes Laura

3

Re: Speciale bruidstaart...

Goed gekozen vulling bij je kleur taart. Ik krijg er gewoon trek van. Mooi hoor.

Tieneke

4

Re: Speciale bruidstaart...

erg mooi!

5

Re: Speciale bruidstaart...

moooooi!

Je kunt alleen tijd verspillen,als je vergeet ervan te genieten

6

Re: Speciale bruidstaart...

Heel erg mooi!

Op zoek naar leuke taartspulletjes? Kijk vanaf nu op mijn site:www.specialetaartjes.nl/webshop. Spulletjes zijn ook af te halen in Eindhoven

Re: Speciale bruidstaart...

ik vind je ontwerp erg leuk
maar die duif had miss iets dunner gekent
maar ik zou er zeker blij mee zijn geweest

8

Re: Speciale bruidstaart...

Bedankt voor de complimenten!

@dianaatstyle: Je hebt helemaal gelijk aangaande de duif.
Die wilde ik in eerste instantie staand op de taart hebben, helaas had ik niet gekeken naar de duif zelf.. het werd een beetje lastig deze mooi op de taart te laten staan.  ;)