1

Onderwerp: Eenhoorn-taart voor mijn dochter

Vandaag hebben we de verjaardag van ons Ilse geviert. Ze is gisteren 8 geworden. Of ze zelf wist wat ze wilde? Nou:

* een eenhoorn erop
* die drinkt uit een beek
* een boom
* een regenboog
* 2 hoog stapel. Onder groen en boven blauw
* en wolken
* en nog zo'n rozenstruik, zoals op de taart van Lizzy (royal Icing bedoelde ze)


"Dat kan je wel hé mam?"

"TUURLIJK"  :rolleyes:   :/   :rolleyes:

Was rond middennacht klaar en heel erg trots op mezelf. Zeker gezien het feit, dat ik nog steeds alles dubbel zie  :grr:
Vanmorgen heeft ons meiske nog verzonnen, dat ze de 2 my little pony's van haar zelf er wel bij kon zetten. Was een beetje tegen mijn principe, maar vooruit, het is haar verjaardag. Maar ik heb ze niet op de foto staan. En de foto's zijn vannacht nog gemaakt, dus de kwaliteit is wat minder

Hier komt de taart: 

http://www.mijnalbum.nl/Foto-EQBMQSWN-D.jpg

detail van een eenhoorn

http://www.mijnalbum.nl/Foto-BPWL3TOA-D.jpg

detailfoto van de eenhoorn die uit de beek moest drinken. Voor de grap heb ik die een rietje in zijn mond gedaan

http://www.mijnalbum.nl/Foto-TYIMUETU-D.jpg

En de wolken heb ik gebruikt om haar naam en leeftijd in te verwerken

http://www.mijnalbum.nl/Foto-AGCLSXM3-D.jpg

2

Re: Eenhoorn-taart voor mijn dochter

ff mond dicht doen...
1 woord

WOW!!!

Believe in yourself and never give up!

3

Re: Eenhoorn-taart voor mijn dochter

Schitterend! Echt heel mooi. Wat een klus. Was ze er blij mee?

Tieneke

4

Re: Eenhoorn-taart voor mijn dochter

Wauw mooi! heel gaaf!

A balanced diet is cake in both hands

5

Re: Eenhoorn-taart voor mijn dochter

Wat een wensenpakket zeg! :lol: maar het is je gelukt! Mooie taart!

6

Re: Eenhoorn-taart voor mijn dochter

Ilse was heel blij met haar taart. Haar mond viel letterlijk open. Kreeg nog een mooi compliment van haar. "Ik wist wel dat je het kon mama, maar dat die zo mooi zou worden, dat had ik niet verwacht." Heb nog een leuke foto van haar gemaakt, toen ze de taart zag. Helaas heeft ze de camara mee naar school, dus foto komt later.

Was de vulling nog vergeten te vermelden. Boven; aardbeimouse
Onder; hazelnootmouse.
Veel complimenten over de Satin Ice fondant. Bijna iedereen vond het heerlijk. Alleen mijn broer vond hem veel te zoet.

7

Re: Eenhoorn-taart voor mijn dochter

hahahhaha erg leuk als je kind zo trots is op je creatie he, en knap dat je haar hele wensenpakket in de taart kon verwerken. Ik had bij mijn laatste taart voor het eerst satin ice geprobeerd en dacht dat het wel in de smaak zou vallen omdat ik de fondant had  geproefd en ik hem erg lekker vond smaken maar kreeg naderhand ook te horen dat ze de taart echt veel te zoet vonden

walking on buttercreamclouds .....