Onderwerp: Parade van dit weekend en wat achterstallig werk :p
Deze heb ik gemaakt voor een collega, haar neefje was jarig en werd 2 jaar. Toch durf ik het boetseren nog steeds niet aan

Deze was voor mij zwager. hij is op 5 december jarig, dus vandaar het sinterklaas thema. Het was een verrassing, dus heb even voor zwarte piet gespeeld... Taart voor de deur gezet, op het raam gebonkt en weggerend.. Daarna nog wel even binnen geweest. Hij was er erg blij mee! 
Dit weekend was een drukke! Voor het eerst stonden er 3 taartbestellingen gepland en 1 voor cupcakes. De laatste taart kan ik pas dinsdag showen, dus die volgt nog!! De cupcakes hoefde niet versierd te worden en ben vergeten een foto te maken (maar ook niet zo bijzonder kale cakejes)..
Deze werd besteld door een moeder van mijn werk. Ze vertelde mij dat haar moeder gehandicapt is en ze nog nooit een mooie taart voor haar verjaardag had gehad, en of ik er 1 voor haar wilde maken. Ze kwam hem gister ophalen en vond hem super mooi en kreeg vandaag een sms dat haar moeder er heel erg blij mee was!
Eindelijk ben ik is een keer tevreden over mijn rozen, natuurlijk kunnen ze nog veel mooier, maar voor deze keer was ik er blij mee

Deze taart is voor Sam die vandaag gedoopt wordt. Mijn eerste bestelling voor ECHT vreemde. Tot nu toe iedereen die bestelde kon ik persoonlijk. Dus dit was wel even spannend! Ze wilde een witte taart met alleen maar sterren en tekst, hij werd gister opgehaald en ze waren er erg blij.



