Onderwerp: Super Mario.....de ultieme uitdaging en nog een Sarah taart
Aangezien ik nog niet zo lang taarten bak, was dit de ultieme uitdaging volgens vrienden en tevens de ouders van het jongetje waar de taart voor is.
Boetseren heb ik ook nog nooit eerder gedaan, ik weet nu wel dat het absoluut mijn ding niet is!!!
Een ultieme uitdaging dat was het inderdaad en man man man wat een werk.
Maar ik vind zelf dat het resultaat er mag zijn.
De taart is in ieder geval al goedgekeurd door de ouders nu nog door het manneke die morgen jarig is en dan ook de taart te zien krijgt.
Aangezien hij zelf een echte Super Mario fan is en alle details wel kan dromen, ben ik best een beetje nerveus.
Gevuld met 1 laag botercreme met geraspte hazelnoot chocoreep
en 1 laag slagroom met vanille saroma




Ik moest natuurlijk van alle kanten een fotootje plaatsen.
Ook heb ik gisteren voor iemand een sarah taart moeten maken als verassing!! Voor een collega van een vriend en daar is vol lof over gesproken gelukkig!!!
Ik was trouwens ook zeer tevreden over deze taart!!
M'n allereerste strik (nou ja, ik heb de strik 2 dgn voordat de taart opgehaald zou worden weer overnieuw moeten maken, hij begon te scheuren en viel uitelkaar, waarschijnlijk teveel tylose gebruikt.)


Alvast bedankt voor het kijken iedereen

