1

Onderwerp: Make-up taart

Mijn moeder wilde graag een echte vrouwen-taart en aangezien ik de mal van de pump op de beurs heb gekocht wilde ik die natuurlijk graag gebruiken!

Het enige wat mij steeds gebeurd, is dat de fondant op de randen een klein beetje begint te scheuren. Niet erg, dus ik kan het makkelijk goed krijgen, maar wat doen jullie hieraan?


http://www.mijnalbum.nl/Foto-BGBLLXFX-D.jpg

Groetjes Heleen

Re: Make-up taart

Hoi,

Leuke taart voor je moeder. Het kan zijn dat je de fondant net iets te dun uitrolt waardoor deze op de randen scheurt. Als je de fondant wat dikker laat, heb je dit probleem niet.

3

Re: Make-up taart

Mijn eerste make-up taart voor mijn moeder. Wat vinden jullie ervan??

http://www.mijnalbum.nl/Foto-BGBLLXFX-D.jpg

Groetjes Heleen

Re: Make-up taart

moooooi! alleen het dingetje rechtvoor wat is dat O.P.I nagelak ofzo? en is links voor lipstick? super mooi pump trouwens!

'' Make cakes, no war'' ♥

5

Re: Make-up taart

Leuke taart!!!

6

Re: Make-up taart

Mooi geworden!

Taart maken is mijn hobby. Taart eten ook!

7

Re: Make-up taart

Hoi Heleen1,
Ik vind je taart heel mooi geworden.  :thumb:
Maar om hem nu 2 keer te posten??
Ik heb je even gemeld bij de modjes.

Dat is toch een TAART waard!

8

Re: Make-up taart

Ik heb je topics samen gevoegd. Het is niet de bedoeling om een tweede topic aan te maken.

Maar het zal wel iets van suiker zijn - Bløf
Happy Baking, webwinkel en winkel in Den Haag

9

Re: Make-up taart

De enige reden waarom ik hem er opnieuw heb opgezet is omdat ik graag reacties krijg m.b.t. verbeterpunten e.d. en aangezien ik bijna geen reacties heb gekregen, heb ik hem opnieuw geplaatst.

Groetjes Heleen