1

Onderwerp: Eerste taarten

Hier dan de stapel Ajax taart. Het proeftaartje ervan staat hier http://www.deleukstetaarten.nl/forum/vi … 2126767324

http://i81.photobucket.com/albums/j211/Beachfun77/Taarten/DSC00111.jpg

De zoon van een andere vriendin is helemaal fan van Feyenoord:
http://i81.photobucket.com/albums/j211/Beachfun77/Taarten/DSC00177.jpg

En een kennis van me wilde graag een Mega Mindy taart voor haar dochter (mijn eerste puzzelplaatje)
http://i81.photobucket.com/albums/j211/Beachfun77/Taarten/DSC00135.jpg
http://i81.photobucket.com/albums/j211/Beachfun77/Taarten/DSC00136.jpg

2

Re: Eerste taarten

erg mooi leuke stapeltaarten

3

Re: Eerste taarten

Erg mooie taarten en je ziet zeker dat er verandering in zit ten opzichte van de proefversie.

Maar één klein dingetje.... Ik zou kiezen voor een ander onderbord. 't Is niet dat het fout is, maar ik vind de taarten zo niet helemaal tot zijn recht komen.
Voor de rest super en ik ben benieuwd naar de volgende....

www.lindelicious.nl       Elke taart uniek!

4

Re: Eerste taarten

Dank jullie wel :)

Ja dat bord past niet echt he :D
Is het enige bord dat groot genoeg is, dat ik op dit moment heb.
Wilde eerst eens zien of ik het taarten maken wel leuk vond, dus ben beetje bij beetje van alles aan het aanschaffen.
Een neutraal onderbord staat nog op mijn lijstje :)

Maar zie hier ook wel beklede borden voorbij komen (bijpassende laag op het bord en dan folie er overheen). Zou voor nu ook nog wel een oplossing zijn.

Bedankt voor de tip in ieder geval :)

5

Re: Eerste taarten

mooie taarten!!
of mik gewoon even alu-folie over je onderplaatje...is makkelijker en sneller voor een fotootje...;)

hihihi

Grtls Irene
Ik ben niet gestoord, ik ben mentaal hilarisch!!

6

Re: Eerste taarten

Het probleem met alu-folie is wel dat het gaat schitteren en je krijgt dan het gezicht als of er "deuken" in je taart zitten die er niet zijn.. Wat prima werkt  (voor mij) is een plankje (op naar de gamma/karwei/enz.) en die bekleden met een leuk (of neutraal) inpakpapiertje.. Huishoud folie erover en klaar!! Je plankje kan je dan vaker gebruiken..  :Y

Leuke taarten trouwens!

7

Re: Eerste taarten

En ik doe vaak heel goedkoop. Ik neem een stevige doos uit de supermarkt, snij daar twee vierkanten uit, plak deze aan elkaar, mooi inpakpapiertje erom, dan in de folie en klaar is Klara.   O-)

www.lindelicious.nl       Elke taart uniek!

8

Re: Eerste taarten

Bedankt voor alle tips iedereen :)
Ga hier zeker mee aan de slag!