1

Onderwerp: eerste creatie

Hierbij de foto van me eerste taart.

Ik had wat leuke voorbeelden gezien en dacht, ik ga dit eens proberen..
Was nog niet helemaal tevreden.. Vooral de gaten in de kaas vond ik lastig te maken. Ik heb het nu gemaakt met een bolletje die ik er in gedrukt heb. Als er mensen zijn die weten hoe je de gaten beter krijgt ( met een strakkere lijn rondom) hoor ik dat graag..

Verdere tips en verbeterpunten hoor ik graag!

http://www.mijnalbum.nl/Foto-8TYMFGJM.jpg

2

Re: eerste creatie

schattig die kaastaart !!

Vegetables are a must on a diet...I suggest carrot cake, zucchini bread, and pumpkin pie.! (Jim.Davis) xx Liesjuh

3

Re: eerste creatie

Vind hem erg leuk  :thumb:

Re: eerste creatie

Heel leuk! Mag ik hem opslaan? Wil 'm ook proberen! Tsja, hoe je die gaten anders moet maken weet ik ook niet... Scheurde de marsepein niet snel?

beginnende bakster ;)

5

Re: eerste creatie

taartentessa schreef:

Heel leuk! Mag ik hem opslaan? Wil 'm ook proberen! Tsja, hoe je die gaten anders moet maken weet ik ook niet... Scheurde de marsepein niet snel?

Ik heb hem ook van internet af gehaald, dus ik ik heb hem ook van iemand anders gezien.
De gaten heb ik heel voorzichtig gemaakt en telkens gekeken of de marsepein heel blijf. dat ging best goed..

Succes

6

Re: eerste creatie

Heel leuk zo! Schattig ook die muisjes.

Ik heb ook een keer een kaastaart gemaakt en de gaten destijds met de achterkant van de flesopener en een labello stick gemaakt hahaha... Inmiddels heb ik tooltjes, waarbij ook een paar "balletjes" aan de achterkant hebben, denk dat dat ook wel moet werken!

Groeten,
Linnn