Onderwerp: Taartje voor moeders
Hoi,
Ik heb me net geregistreerd op deze site, vind het altijd zo leuk om andermans taarten te bekijken maar het lijkt me ook handig om tips en trucs te horen van mensen die deze 'hobby' al langer uitoefenen.
Ik heb nu zelf denk ik 10 taartjes gemaakt. En het is zo verslavend. Mijn moeder is mijn grootste fan denk ik, ze bestelde voor zichzelf een lekker taartje om het weekend te vieren en omdat er zoveel verschillende smaken zijn (chipolata is haar favoriet) wilde ze wel eens wat anders. Doe maar een oranje taart met sinaasappelsmaak.
Nou dat werd het, een oranje taart gevuld met slagroom met daardoorheen sinaasappelmarmelade, de cake had ik getemp-... reerd, eerd, ererd... haha hoe noem je het, met cointreau. Ze vond het heerlijk.
Dusse... opbouwende kritiek.. errug welkom

