1

Onderwerp: Paniek!!

Heb net beslag gemaakt, wordt mijn oven niet meer warm. Vriend is nu met de oven bezig en in het ergste geval moet ik het vanavond bij mijn zus in de oven zetten maarrr hoe lang kan mijn beslag zo blijven staan en moet ik het in de koelkast zetten???

Help!!! :s

2

Re: Paniek!!

geen idee. (gelukkig) geen ervaring mee.
sorry. gewoon proberen en afwachten

Facebook fanpagina: Julie's Taarten

3

Re: Paniek!!

Oei.. ik denk het niet, maar het is altijd een poging van proberen waard! Ik zou het wel in de koeling bewaren, aangezien er eieren in verwerkt zijn.

4

Re: Paniek!!

is het nog gelukt??

Facebook fanpagina: Julie's Taarten

Re: Paniek!!

Welk beslag heb je gemaakt?

"Het geluk in uw leven hangt af van de aard uwer gedachten."
https://www.facebook.com/Suikertaartjes.Suuz http://suikertaartjes-wavy-taart.blogspot.com/

Re: Paniek!!

OMG!! Was het een betaalde bestelling of "gewoon" voor eigen gebruik!
Ben wel benieuwd hoe t afgelopen is!

Groetjes, Esthers Feestelijke Taarten!
https://www.facebook.com/#!/EsthersFeestelijkeTaarten

Re: Paniek!!

goedemorgen,

ik heb onlangs ook zo iets aan de hand gehad
en had mijn beslag 3 uur afgedekt buiten de koeling gelaten op een donkere koele plek

daarna de taart gebakken en hij was evengoed als wanneer ik het beslag meteen gebruik..

oja bij mij ging het om de biscuit mix

8

Re: Paniek!!

biscuit moet eigenljik zo snel mogelijk na het mixen in de vorm en in de oven. Misschien kun je het wel alvast in de vorm doen, dan afdekken? Voor een klant zou ik het niet doen trouwens. Voor jezelf kun je het altijd proberen natuurlijk.

I will have poetry in my life. And adventure. And cake. Cake above all - William Shakespeare & me

9

Re: Paniek!!

heb het ook wel eens iets langer laten staan, ging gewoon goed bij mij. Had het al wel in de vorm zodat ik er niet meer doorheen hoefte te gaan roeren na het wachten.... Zou het gewoon proberen, maar wel wat ingredienten achter de hand houden voor het geval dat. Bij mij heeft het ongeveer een uurtje gestaan.

10

Re: Paniek!!

Tis allemaal goed gekomen. Twas voor een kennis en die heb ik het verteld en wilde het gewoon door laten gaan. Mijn zus woont op 4 minuten afstand van mij dus het heeft al met al ( en al in de bakvorm) 15 minuten stil gestaan in een koele keuken. Haar oven was al voorverwarmt van een stookbroodje ;)  dus hij kon er meteen in.
Nu doet mijn oven het trouwens alweer gewoon  :s

Bedankt voor meedenken etc.

Het was trouwens biscuit

11

Re: Paniek!!

:thumb:

Facebook fanpagina: Julie's Taarten