Onderwerp: roze en princessen en graag een mepper voor de kaarsjes.
Dat waren de wensen van de taart voor een allerliefst meisje wat vandaag 4 jaar werd.
De taart werd door haarzelf opgehaald en dan is het zo schitterend die glunderende oogjes te zien!! Daar doen we het voor toch?!
Vulling is aardbeienbavarois en aardbeienjam. Ook in de mepper. Die kwam er op het laatst nog bij zodat moeder de kaarsjes goed op een taart kon plaatsen wat bij de barbie moeilijker ging.
De Tiara op de mepper is op de foto nog wit maar om 12 uur 's nachts wilde ik graag naar bed en heb de Tiara op et laatste moment nog parelmoer gespoten en met een leuk rose hartje versierd.
Hier komt ie:
Had trouwens nu voor het eerst dat de barbie echt supergoed stevig vast bleef zitten in de taart. Bij vorige taarten zakten ze allemaal wat achterover en nu heb ik de barbie helemaal door de taart gedaan na een tip van hier en dit werkt perfect.......bedankt daarvoor!

