1

Onderwerp: Even voorstellen

Hallo allemaal,

ik kijk sinds kort mee, en omdat ik me heb opgegeven voor een workshop en wat meer wil gaan proberen, lijkt het me gezellig om me voor te stellen hier.

Ik ben Linda, 30 jaar en net 2 weekjes getrouwd  :)
Al jaren ben ik creatief bezig, met scrapbooken, kaartjes maken
en andere creatieve dingen.
Ook cupcakes bakken vind ik al tijden leuk, maar sinds kort probeer ik ze ook te decoreren en ik heb zelfs 'al' 1 taart gebakken en gedecoreerd.
Nu ik bijna klaar ben met mijn opleiding en hopelijk wat meer tijd ga overhouden, heb ik helemaal zin om wat meer te leren en te oefenen, en in het najaar ga ik dan ook de basiscursus taartopmaat doen.

Dus ik kom regelmatig even gluren naar jullie mooie werk, en als ik durf zal ik mijn eigen probeersels ook een keer plaatsen.

2

Re: Even voorstellen

Welkom Linda.
Ik wens je veel plezier met je nieuwe verslaving  :D

En showen is altijd leuk.
Alle prachtige taarten komen ook uit de handen van iemand die ooit zijn of haar eerste taart heeft gemaakt en alles moest leren.

Shower the people you love with love - James Taylor and me ;-)

3

Re: Even voorstellen

Welkom welkom.
veel taart plezier!

Have a Nice day!

4

Re: Even voorstellen

welkom op dit gezellige forum :thumb:

groetjes emmy
u kunt al mijn taarten bekijken op www.emmy635.mijnalbum.nl

5

Re: Even voorstellen

Welkom!

6

Re: Even voorstellen

Welkom en veel forumplezier !

Groetjes,

Peggy

Workshops en taartbenodigdheden: www.Cakexclusive.be Webshop:www.cakexclusiveshop.be