1

Onderwerp: Ook voorstellen!

Ik ben Stefanie, mama van 3 lieve kindjes.
Ik gebruik mijn aka van het prikbord, makkelijk voor mij om te onthouden ;)

Ik ben 28 jaar en bak al mijn hele leven! Nou ja vooruit de eerste 4 jaar at ik natuurlijk vooral al dat lekkers op :D

Sinds ik kinderen heb vind ik het leuk om hun verjaardag net even wat specialer te maken dan alle andere verjaardagen. En meestal lukt dat prima!

Pas sinds een jaar ongeveer gebruik ik vaker marsepein en heb ik het recept van een basisbiscuit geprobeerd. Gewone cake was toch wel erg machtig! :s

Ik lees al wat langer mee hier, maar heb me pas vorige week ingeschreven. Gelijk al een topic geplaatst, maar me nog helemaal niet voorgesteld ;) Dus bij deze!

hoop is een lichtje in je hart,
die je vandaag moed geeft en morgen kracht

Re: Ook voorstellen!

Welkom!! En leuk dat jij je nog even voorstelt.

Ik ben benieuwd wat voor leuke en mooie creaties je voor de kids gaat maken, zet je ze in de parade?  :)

Gr. Lies(beth)
Omdat er iedere dag wel iets te vieren valt is er dus altijd een reden voor TAART! www.zininTAART.com