1

Onderwerp: [Feedback] Hello Kitty, tasje en kliekjestaart

Voor een verjaardag kwam de opdracht om een mooie Hello Kitty taart te maken. Met daarnaast nog een klein taartje. Daar mochten we ons op uitleven. Ik heb er een tasje van gemaakt.
Beiden zijn/waren gevuld met botercreme en viervruchtenjam.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-LMUMZ6AS.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-3OT6M6WQ.jpg


Voor een bruiloft hebben we een taart gemaakt en daarnaast 130 cc's (foto bij bruidstaarten) van de topjes van de cc's hebben we deze kliekjestaart gemaakt. Een beslagkom bekleed met huishoudfolie en bekleed met cakeresten. Een flinke klodder botercreme ertegenaan en weer cakeresten erin. Vervolgens nog een flinke laag lemoncurd en nog meer cakeresten.Toen de zaak een nacht in de koelkast laten staan en de volgende dag afgesmeerd met botercreme. Van nog wat resten fondant een mixje gemaakt en de boel ermee bekleed. Mooi is-tie niet maar hij was echt superlekker.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-6S3A7EPE.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-EIAQQESA.jpg

ps. Finn had ook nog een mooie thomas trein taart, maar daar mis ik even de foto's van.

Ik hoor graag wat jullie ervan vinden.

Groetjes
Anne-Marie

2

Re: [Feedback] Hello Kitty, tasje en kliekjestaart

Waarom haal je de topjes van de CC af? Als je er een snijplank op legt na het bakken is dat niet nodig. De taarten zijn leuk! Die tas: GAAF!! En de kliekjes taart: wel een heel goed idee!!

Re: [Feedback] Hello Kitty, tasje en kliekjestaart

Bedankt voor de tip, ga er zeker gebruik van maken.
Moet alleen iets anders zwaars bedenken want ik werk eigenlijk met snijmatten en met mijn enige plank vrees ik voor heeeeele platte cc's
Maarreh.....dit was ook wel een hele lekkere oplossing hoor.

groetjes
Anne-Marie

4

Re: [Feedback] Hello Kitty, tasje en kliekjestaart

Ja, ik heb ook een gewone houten plank... Gewoon iets zwaars. Het maakt eigenlijk niet uit. ;-) Wel meteen daarna uit de bakvorm halen anders laten de papiertjes los. ;-)