Onderwerp: help! daimond cutter lukt niet
Ik heb vorige week een diamond cutter gekocht om een kusseneffect te creëren maar het lukt me niet, ik krijg nu wel een ruitjesprint maar de fondant springt als het ware zo ver terug dat je alleen een dun lijntje krijgt. en als ik de crimper gebruik plakt het fondant enscheurt het.
Heb ik de fondant laag te dun dan? ik heb nu ong 250 gr op een 24 cm taart , of moet ik de fondant eerst laten 'drogen'voor je het pratoon erin kan maken? hoe doen jullie het?
Heb nu fondant uit verpakking gehaald en meteen uitgerold en patroon erin gemaakt
. De crimper vet ik eerst in met crisco, ideaal. Ik moet zeggen dat het mij ook nog niet goed gelukt om met de diamond cutter er een mooi kussentjespatroon in te krijgen. Misschien de taart eerst in de koeling zetten zodat je iets harder kunt drukken?