1

Onderwerp: Ajax taart en Nieuwe woning taart

Afgelopen maandag avond heb ik even snel 2 taarten gemaakt. Een Ajax taart omdat mijn vriend een grote fan is en ook bij de wedstrijd was via zijn werk, vandaar voor zijn werk een Ajax taart. Het was een chocolade taart gevuld met kersenvlaai vulling en botercreme.

De nieuwe woning taart was voor een collega van mij die maandag de sleutel van zijn nieuwe huis heeft gekregen. De nieuwe woning taart ben ik zelf niet zo tevreden over, nou ja, ben er wel tevreden over maar vind hem kaal. Heb ze zijrand ook niets op gemaakt, ik had geen tijd meer het was inmiddels half 12 savonds toen ik stopte en de volgende ochtend ging de wekker weer vroeg om te werken. Toch best lastig al die taarten maken naast een fulltime baan.

Feedback is welkom!

http://www.taartiesie.nl/afbeeldingen/ajax_kampioen_taart_01.jpg
http://www.taartiesie.nl/afbeeldingen/ajax_kampioen_taart_03.jpg

http://www.taartiesie.nl/afbeeldingen/nieuwe_woning_taart_01.jpg

2

Re: Ajax taart en Nieuwe woning taart

Ik vind je huis-taart helemaal niet kaal, maar misschien had er nog een klein vogeltje bijgekund? Knap hoor, dat je in zo'n korte tijd die Ajax-taart hebt gemaakt.

Al mijn creaties nu ook online te zien op mijn vernieuwde website: www.taartenmiep.nl

3

Re: Ajax taart en Nieuwe woning taart

Dank je. Ja ik had een tip gelezen hier op het forum om het logo makkelijk te maken. Met een naald door je voorbeeld prikken om te weten waar je de lijnen moet leggen. Moet zeggen dat het dan best snel gaat.

4

Re: Ajax taart en Nieuwe woning taart

hele mooie taart alleen voor mij de verkeerde club :x  ;)

golf is knikkeren voor rijke mensen die te lui zijn om te bukken