Onderwerp: mijn eerste rozen !!
Een leerling bij ons op de afdeling ging trouwen want ze verwachten een kindje. Onwijs leuk natuurlijk maar het moest wel low budget en alleen met de naaste familie. Om toch een speciaal tintje aan de dag te geven had ik aangeboden een bruidstaartje te maken wat dankbaar aangenomen werd.
Voor mij een uitgelezen kans om zelf eens rozen te gaan maken. Ik had geen hoogstaande creatie in gedachten want ik doe dit nog maar pas maar ben toch wel trots op het eindresultaat.
De rozen vielen me wel tegen om te maken. Met name de randen waren uiteindelijk zo dun dat ze voor mijn gevoel een beetje inzakte. Nog maar veel oefenen dus.


Het bruidspaar en hun gasten snapte mijn zelfkritiek totaal niet en vonden hem prachtig en als dank kreeg ik de volgende dag totaal onverwacht een enorme bos bloemen via de postbode!!!
feedback, tips en trucks zijn dus meer dan welkom want mijn rozen en het bekleden kan nog wel een stuk beter.
groetjes Sasja

maar da's bij iedereen zo. Ik hou wel van wat groffere roosjes, maar zo fijntjes zijn ze ook héél knap !
die grote bos bloemen is wel leuk om te krijgen natuurlijk, en je had hem dik verdiend 