Onderwerp: Als je 28 bent dan hou je van...
Juist ja,
Phineas en Ferb.
Mijn vriend vermaakt zich altijd prima als het op de tv is. Laatst gingen we eten, vroeg 'ie.. "Zoek jij Phineas en Ferb eens op!". Tja.. het is maar wat je leuk vind..
Nou mocht het zo zijn dat ik nog twee schaaltjes met vulling in de koelkast had staan zonder verdere bestemming. Namelijk bastognebotercreme en banketbakkersroom.
Vriendlief is nu werken, maar als 'ie thuis komt wil ik zijn gezicht wel eens zien!
Het is een 12 cm taartje, erg klein. Heb het puzzelplaatje uit de blote hand uitgesneden vanaf een plaatje op mijn laptop, had geen zin om hem uit de printen en te knippen. Het was even wat priegelen, maar ik vind dat het resultaat er best mag zijn, als je bedenkt hoe klein het is.
Feedback welkom!


Het was ook mijn tweede puzzelplaatje en dus de eerste keer dat ik dacht.. Weet je wat? Ik doe het gewoon zo uit de hand! 

