1

Onderwerp: randje gekreukeld

hallo, ik weet niet zo goed hoe ik het uit moet leggen, maar hoe maak je een randje die een beetje gekreukeld is, voor bijvoorbeeld onder een behaatje ofzo(borstentaart)en moet dan daar tylose ofzo in.hopelijk kan iemand mij helpen.

2

Re: randje gekreukeld

ik denk dat je frillen bedoelt.... dan ga je met een tandenstoker over een dunne reep fondant heen.... geen idee of je daar tylose voor nodig hebt.... anders ff de zoekfunctie proberen met "frillen"

3 Laatst bewerkt door ikkehr (03-03-2011 19:41)

Re: randje gekreukeld

Ik denk ook dat je frillen bedoelt. Ik heb het vorige week gedaan (ook het randje aan een BH en heb hiervoor geen tylose gebruikt. Ik zal proberen om dadelijk een foto te plaatsen. Ik heb net een album aangemaakt maar de foto's zijn nog aan het opladen. Van zodra dat gebeurt is zal ik je mijn foto laten zien.

4

Re: randje gekreukeld

http://www.mijnalbum.be/Foto-QYXJV6QM-D.jpg

voila gelukt. Dat rood randje bovenaan is dus zo met een tandenstoker gedaan. Het was mijn eerste keer dus ben wel regelmatig opnieuw moeten beginnen  :s  omdat ik te hard duwde.

5

Re: randje gekreukeld

super, dat bedoelde ik , bedankt voor de uitleg.

Re: randje gekreukeld

misschien een rare vraag maar hoe doe je dat dan met de tandenstoker?gewoon er van boven tegenaan drukken? :o

Re: randje gekreukeld

half op je mat, half op je fondant. Dan met je vinger op het gedeelte op de mat drukken en rollen.

8

Re: randje gekreukeld

http://www.youtube.com/watch?v=EnxBwtMqG90

Re: randje gekreukeld

dank jullie wel!