Onderwerp: Koekjesketting nr. 117

Dit weekend maakte ik koekjes voor Kelly en maandagavond ben ik ze gaan afleveren. We hadden een gezellige babbel, over koekjes en taarten natuurlijk. Ik ben vreselijk jaloers op haar uitgebreide gereedschappen en uitstekers. En wat maakt ze mooie dingen!

Spijtig genoeg heb ik de koekjes nr. 116 niet ontvangen  :(.

Op mijn blog vind je hoe ik ze gemaakt heb en welke recepten ik gebruikt heb:http://thuisproject.blogspot.com/2011/0 … tting.html

Het was superfijn om te doen. Ik doe volgend jaar zeker weer mee!

https://lh5.googleusercontent.com/_6u_T1v--tE4/TcwE8WZXsHI/AAAAAAAAEDE/UeYzVo0I9Rc/s512/13994402050.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/_6u_T1v--tE4/TcwE8hhmCsI/AAAAAAAAEDI/twt1GoYhvN4/s512/13994427459.jpg

groetjes

Katrijn

2

Re: Koekjesketting nr. 117

wat een leukerds!! grappig om de bloem er zo op te zetten en de rest van het koekje zo zichtbaar.. en mooie kleur ook  :thumb:

Erg sneu dat je zelf geen koekjes hebt ontvangen..  :/  Ik hoop dat ze nog iets voor je kunnen regelen..  :Y

Deleukstetaartenshop Almere, verkozen tot leukste winkel van Almere en van Flevoland!

3

Re: Koekjesketting nr. 117

Ik vind ze erg leuk geworden! :Y
Wat jammer van je eigen koekjes :( Weet je zeker dat het geen misverstand was?

Groetjes, Adrienne
<Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd!>

Re: Koekjesketting nr. 117

Tja, ik had afgesproken en toen is m'n koekjesdate niet komen opdagen. Ik weet natuurlijk niet wat er gebeurd is en ik neem het haar ook niet kwalijk, er kan altijd iets tussenkomen. Alleen jammer dat ze niet reageert op mijn mailtje om een nieuwe afspraak te maken.

Zonde want ze klonk echt enthousiast hoor. Ik hoop maar dat er niks ernstig mis is.

5

Re: Koekjesketting nr. 117

Wow!! Erg mooi en chique!!

Groetjes Marielle.
www.dekoekenbakkers.com

6

Re: Koekjesketting nr. 117

Hele mooie koekjes geworden en fijn dat je in elk geval een gezellige maandagavond gehad hebt bij Kelly.

Shower the people you love with love - James Taylor and me ;-)