1

Onderwerp: Hoe biscuitdeeg bewaren tussen het bakken?

Ik ga binnenkort een aantal biscuits in het voren bakken. Dus voor in de vriezer dan heb ik altijd iets klaar om snel te maken. Meer beslag maken gaat ook beter in mijn Kennie, dus ook om die reden.
Maar ik kan maar een biscuit tegelijk bakken. Hoe bewaar ik het overige deeg tussendoor. In een kom in de koelkast of gewoon afdekken en op kamertemperatuur bewaren.

Kun je trouwens de Blanda's 12 cm goed met twee tegelijk in oven zetten? Naast elkaar dus?

Gr. Dolfijn

Neem eens een kijkje op: www.stapeloptaart.nl. Ook voor eetbare prints op ouwel, frosty of icing.

Re: Hoe biscuitdeeg bewaren tussen het bakken?

Hoi,

Gewoon goed afdekken en op een droge plaats bewaren (niet in de buurt van een warmtebron) en net voor gebruik nog even mixen.

Je 2e vraag is afhankelijk van hoe breed of groot jouw eigen oven is, dus dat kunnen wij niet voor je beantwoorden. Gewoon je oven opmeten.

3

Re: Hoe biscuitdeeg bewaren tussen het bakken?

ik heb maar een klein electrisch oventje van 30 cm breed,en ik bak 3 blandaschaaltjes van 12 cm terzelfdertijd ;)

je mag altijd een kijkje nemen op mijn blog:
http://mamasstekkie.blogspot.com/