1

Onderwerp: koekjes deeg bewaren

Hoi allemaal
Ben net de hele tijd aan het zoeken geweest, maar krijg nog geen duidelijk antwoord. Ik heb koekjes deeg gemaakt en ik wil zo wat koekjes bakken, maar ik weet dat ik niet al het deeg ga gebruiken. Kan ik dat deeg tot zaterdag verpakt in plastikfolie bewaren?

2

Re: koekjes deeg bewaren

Oeps vergeten is het pp recept

3

Re: koekjes deeg bewaren

Ja hoor. In de koelkast.

If life gives you lemons, make lemoncurd.

4

Re: koekjes deeg bewaren

Mooi dank je wel.
Eigenlijk heb ik nu helemaal geen zin meer in bakken, dus wie weet doe ik het allemaal wel zaterdag ;)

5

Re: koekjes deeg bewaren

Volgens mij kan je deeg ook invriezen.. folie eromheen en even er op schrijven wat voor deeg er in zit voor je het in de vriezer legt. (Geleerd van Cees Holtkamp)

Zo heb je altijd wat op voorraad voor als je wel zin hebt in koekjes (bakken) maar niet  alles in huis hebt.

Re: koekjes deeg bewaren

Ik heb laatst koekjes gebakken van deeg dat ik ingevroren had (een week of 8). Ging prima en smaakten lekker. Wel bij -18 ingevroren gehad.

Life is what you bake it.

7

Re: koekjes deeg bewaren

jep ook hier wordt het gewoon ingevroren wat er over is.
werkt prima hoor en erg makkelijk...

N-Joy Cakes

Re: koekjes deeg bewaren

pcies..gewoon in de vriezer mikken...gaat op voor veel cru deegwaren

9

Re: koekjes deeg bewaren

bedankt voor de tip  ;)