Onderwerp: schoenendoos voor een schoenengek
Een van mijn eerste officiele bestellingen: een van de koorleden van mijn koor bestelde bij mij een taartje voor de verjaardag van zijn vrouw. Ik wist al dat ze gek is van schoenen en laarzen en het verzoek was de kleuren rood, zwart en wit, en gemaakt van de Black Magic Chocolate Cake. Ik heb er zelf nog maar roze aan toegevoegd, want ik vond het wat veel op een voetbaltaart gaan lijken
Het was wel een beetje een koppijntaartje....
Ik dacht ze te verrassen met een extra dikke laag dulce de leche ertussen, maar dat bleek niet zo'n goed idee...
Toen ik het deksel erop legde, was hij zo zwaar, dat de vulling naar buiten werd gedrukt en ging bobbelen
Bovendien vond ik het erg lastig, om de strepen mooi gelijk te krijgen. Heb e.e.a. maar gecorrigeerd met de roze bloemetjes.
Ter compensatie ben ik 'm maar gaan brengen. Het is niet helemaal zoals ik een taart zou willen afleveren, maar al met al was ik best tevreden.
Lang verhaal, nu de foto:

De ontvangster was helemaal "flabbergasted"! Ze wilde m helemaal niet aansnijden! Gelukkig maar...
Groetjes, Wendy