1

Onderwerp: Pa 63 jaar

Gister was mijn vader jarig en we vierde het eergister.

De kapsel heb ik 5x opnieuw moeten bakken en bij de laatste was ik bijna >----(tevreden).

Niet mooi strak (dit komt door de kapsel),niet mooi rond (komt door de kapsel).
Gevuld met vannille kwark en rest was (vanille ) fondant.

http://i56.tinypic.com/2ueh851.jpg

http://i54.tinypic.com/9atity.jpg

kort gezegd dit kon beter maar mijn vader en moeder (en bezoek) waren tevreden en vonden hem heerlijk.

De groeten uit Brabant van TAMARA
https://www.facebook.com/TamaraNL1977

2

Re: Pa 63 jaar

De min-puntjes heb je zelf al benoemd  ;)
Gefeliciteerd met de verjaardag van je vader! Heerlijk dat je dat samen (nog) vieren kan... mijn ouders leven ook allebei nog en hebben een goede gezondheid. Bij tijd en wijlen staan we hier wel even bij stil, bijvoorbeeld bij een gezellige koffietafel, zo van "fijn dat we samen zijn". Niks dramatisch of opgeklopt maar wel even bewust genieten!

Geniet van elkaar! En met een lekkere taart gaat dat nog gemakkelijker   :+

Met zoete groet! Akire

3

Re: Pa 63 jaar

Wat mooi gezegd.
Mijn ouders wonen 5 min. van mij vandaan.
Mijn moeder haar gezondheid gaat helaas achteruit (heel langzaam maar gelukkig) ze heeft COPD. Mijn pa heeft een eigen bedrijf.
Ik zie mijn ouders iedere week.

De minpuntjes heb ik zeker al genoemd. Scheelt dat ik ze zelf zie ;).
Zelfs iemand die geen taarten bakt ziet deze minpunten.

De groeten uit Brabant van TAMARA
https://www.facebook.com/TamaraNL1977

4

Re: Pa 63 jaar

Mwaahhhhh. Nu niet jezelf of jouw taart naar beneden halen!!! De strijd met het kapsel heb je na 5 pogingen toch maar mooi gewonnen  :Y . De letters kwamen uit de tappit en zijn zonder scheurtjes of rafels keurig op de taart gekomen... De kleurcombinatie is een klassieker maar ja... dat wordt niet zomaar een klassieker  ;) Dus prima taart, geen topper misschien maar wel eentje waar je heerlijk van kan genieten. Gewoon doen!

Fijn zo'n goede relatie met ouders. Heb ik ook, en dat maakt dat ik me rijk voel... eerlijk, als het goed gaat in je kleine kring dan kan je de boze buitenwereld ook aan. Tenminste dat geld voor mij.

Fijne dag Tamara.

Groetjes
Erika

Met zoete groet! Akire

5

Re: Pa 63 jaar

Het was (dankzij de kapsels die keer op keer mislukte  :grr: ) een echte last minute taart.
Letters uit uitstekers de blauw beetje donkerder gedaan.

Maar had geen inkopen gedaan aangezien ik al een tijd geen taart heb gemaakt.

Maar de volgende taart wil ik toch iets meer aandacht aan besteden.
Die volgende taart is (als mijn zus klaar is met nadenken :lol:) eind april en anders is de volgende taart voor de verjaardag van mijn vriend en onze zoon begin mei

De groeten uit Brabant van TAMARA
https://www.facebook.com/TamaraNL1977

6

Re: Pa 63 jaar

Ow en ik haal mezelf en de taart niet naar beneden ik bedoel erm ee te zeggen dat als ik erom lieg dat er niks fout aan is een niet taartenbakker ze kunt opnoemen :lol:

De groeten uit Brabant van TAMARA
https://www.facebook.com/TamaraNL1977