1 Laatst bewerkt door aassttrriidd (19-03-2011 21:07)

Onderwerp: Taartje voor m'n eigen verjaardag

Morgen ben ik jarig, dus goede reden om een taartje te maken!

M'n man en ik vieren het pas 9/4 samen dus nu maar een klein taartje (16cm). En aangezien m'n schoonouders vandaag even langskwamen toch maar vandaag vast aangesneden.

Het zijn een beetje zoete kleurtjes geworden. De vulling was iets minder zoet: lemoncurd met citroenkwarktaartpudding   :9  (ik vind het nog steeds geen naam voor een pudding, eigenlijk moeten we het citroenkwarktaartpuddingvulling noemen  :+ )

Het is trouwens allemaal marsepein.

Feedback is welkom! (en het is trouwens m'n 2e taartje)

http://i290.photobucket.com/albums/ll248/astriddeurloo/IMG_0024-1.jpg

http://i290.photobucket.com/albums/ll248/astriddeurloo/IMG_0038.jpg

Oh ja, ik had getest om de marsepein in de broodbakmachine te kneden, dat ging dus voor geen meter, maar daardoor zaten er ineens allemaal donkere stipjes in  :s  maar die heb ik er bijna allemaal uitgekregen.

2

Re: Taartje voor m'n eigen verjaardag

Ziet er smakelijk uit  :P

3

Re: Taartje voor m'n eigen verjaardag

mooi taartje zeg....

4

Re: Taartje voor m'n eigen verjaardag

Mooi superstrak 2e taartje en mooi gelijkmatig gevuld. Citroen is ook mijn favoriete vulling. Ik gebruik het recept van de limoenbavarois, erg makkelijk en de limoensap kun je vervangen door citroen- of sinaasappelsap of bijv. gepureerde aardbeien.
http://www.deleukstetaarten.nl/recept/4 … nbavarois/

Groetjes, Elly

5

Re: Taartje voor m'n eigen verjaardag

2e taart ? hij is echt supestrak, knap gedaan zegt ! Hele mooie taart ! En gefeliciiteerd met je verjaardag !

Groetjes, Conny

Re: Taartje voor m'n eigen verjaardag

Bedankt!  :o

Op zich was het bekleden goed gelukt, tot ik een gat met mn vinger in de zijkant stak  :nooo  maar: lang leve de bloemetjes! (paste precies op het gaatje)


@Elly: bedankt voor de tip, maar ik vind kant en klare vullingen nu eigenlijk nog wel zo makkelijk  :Y  maar misschien voor later!