1

Onderwerp: Frisse taart vullingen

Hoi allemaal!

Ik ga aankomende week een met marsepein bekleedde taart maken  en deze wil ik met 2 smaken vullen(2 keer insnijden). Aangezien marsepein erg zoet is, wil ik graag frisse vullingen gebruiken.

Een aantal vullingen die mij lekker lijken zijn:
Citroen kwark
Citroen bavarois
Botercrème met smaakje
Banketbakkersroom
4vruchten jam
Aardbeien jam
Lemoncurd (zeer friszoete "jam" met citroen)
Sinaasappelcrème

Nu weet ik niet zo goed welke vullingen lekker bij elkaar te combineren zijn. Kunnen jullie hier goede combinaties van maken? Of weten jullie nog andere vullingen die fris en niet al te zoet zijn?

..*Heerlijk aan het bakken*..

2

Re: Frisse taart vullingen

Sinaasappelcreme en Lemon curd is een hele frisse combi. Banketbakkersroom vind ik zelf erg zoet dus dat lijkt me wat minder als je een niet zo zoete vulling zoekt.

Say YES with joy. Say NO without fear.

3

Re: Frisse taart vullingen

Ik ga zelf volgende week proberen om granny smith mousse (recept van dit forum) te combineren met lemon curd.
En in een andere taart wil ik mangomousse gebruiken, eventueel in combinatie met botercreme oid.

Je kan ook even kijken bij recepten, vullen. Daar staat een link met heel veel smaakvolle combinaties!

I don't steal ideas, I get inspired!