Onderwerp: Wat werkt fijner ?
Hoi iedereen.
Ik wil gaan bestellen op de webshop. En ik wil graag gaan werken met Icing. Maar wat werkt fijner ? Het zelfmaken en in spuitzak doen, Of icing bestellen in tubes ?
Alvast bedankt !
Je bent niet ingelogd. Inloggen of registreren.
DeLeuksteTaarten.nl Forum » Decoreren » Wat werkt fijner ?
Pagina's 1
Log eerst in inloggen or registreren om te reageren
Hoi iedereen.
Ik wil gaan bestellen op de webshop. En ik wil graag gaan werken met Icing. Maar wat werkt fijner ? Het zelfmaken en in spuitzak doen, Of icing bestellen in tubes ?
Alvast bedankt !
Als je wilt werken met icing die uithardt dan zou ik niet de tubes bestellen, die worden niet echt hard.
Wat het prettigst werkt ligt er ook heel erg aan wat je er mee wilt gaan doen?
ik wil er graag cupcakes & taarten ermee decoreren.
Maar bij funcake mix staat er dat hij snel uithard. Dat lijkt me ook onhandig want als je dan lang bezig bent met cupcakes is hij na 2 of 3 cupcakes al hard
In mijn ervaring hard het niet zo snel uit dat er na drie cakejes niet meer mee te werken is, je kan dan altijd nog een druppie water erbij doen om het weer wat dunner te maken. Gewoon het deel dat je niet gebruikt goed afdekken met wat huishoudfolie.
Oke Bedankt! en mag ik vragen welke je gebruikt ? Die van Funcakes of een andere ?
Ik heb die van funcakes om cakejes te versieren
Ligt er aan wat voor Icing je bedoeld
Royal Icing ? dan zou ik gewoon eiwitpoeder en suikerbakkerspoeder kopen en zelf in een zak doen. Je kunt dan lle diktes maken die je nodig hebt of waar je mee wil oefenen.
Je kunt ook een pot kant en klare icing kopen en daarmee kun je ook spuiten op taarten maar op koekjes niet zo handig omdat dat niet hard wordt.
Oke ik denk dat ik dan dus gewoon het zelf ga maken met behulp van funcakes want een recept voor icing heb ik niet en kan ik niet vinden
En wat is trouwens het verschil tussen royal icing en gewone icing ?
heb je de FAQ al gelezen??
icing is een verzamelnaam, royal icing is een specifieke icing, zo zijn er nog wel tig
Bedankt voor de tip ik ga de FAQ maar eens doorlezen
Pagina's 1
Log eerst in inloggen or registreren om te reageren
DeLeuksteTaarten.nl Forum » Decoreren » Wat werkt fijner ?
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.