1

Onderwerp: Must-haves

Hallo allemaal,

Ik ben hier nieuw en om eerlijk te zijn heb ik nog nooit zo'n mooie taart gemaakt als dat jullie hier doen.
Ik wil het echter wel graag gaan proberen!

Voordat ik echter van alles in huis ga halen hoop ik dat jullie mij kunnen adviseren wat ik echt in huis MOET hebben voor het maken van al die mooie creaties!

Alvast bedankt!

2

Re: Must-haves

Oven
Mixer
Bakvorm
Weegschaal
Taartzaag
Smoother
Pizzasnijder (voor mooie onderrandjes)

Taartkarton

Fondant / marsepein
Vulling


Succes!

Jacqueline

Re: Must-haves

ennairam schreef:

Voordat ik echter van alles in huis ga halen hoop ik dat jullie mij kunnen adviseren wat ik echt in huis MOET hebben voor het maken van al die mooie creaties!

een oven en een mixer had je zelf wel kunnen bedenken, de andere must haves zijn geen apparatuur

[move]--> TD algemeen

als je de zoekfunctie gebruikt en zoekt op beginner AND spullen in de rubriek td algemeen, vind je al een heleboel topics hierover

groetjes Tirza     
www.facebook.com/TaartvanTirs

Re: Must-haves

Hai,
Ik ben ook pas begonnen met taarten maken en omdat ik niet alles gelijk wilde aanschaffen snij ik de taart nu nog steeds met een broodmes door ipv een taartzaag. Ik markeer de verschillende lagen met een cocktailprikker zodat ze weer op de juiste manier op elkaar komen.

Een spuitzak is ook handig om te hebben, als je een dijkje moet maken.
De Ikea verkoopt een setje waar ook een taartzaag bij zit.
Succes!

Bad news: Time flies
Good news: You're the pilot!