Re: bruidstaart na veel oefenen en vloeken en tieren
wat een supertaart zeg.Zou willen dat ik kon zeggen dat ik hem gemaakt had.
graag eens een how to hoe dat kant gemaakt wordt.
Dat is echt iets wat ik goed zou kunnen gebruiken bij mijn barbietaarten.
Ik houd van fijn en kant.
Ik kan helaas geen how to geven. Sorry.
Ik ben pas begonnen met sugar veil en ik ga me erin specialiseren.
Ik wil het goed doen en ga dan ook hoogstwaarschijnlijk naar amerika om een cursus te volgen. Het werken met Sugar veil doe je niet zo maar. Het is ongelooflijk afhankelijk van temperatuurwisselingen, vochtigheid enz.
Ik heb inmiddels een hele 5 kg pot opgebruikt en ben er nog lang niet. Dit is een taart om te kijken en dus te ontdekken voor mij, wat doet de sugar veil. Hoe gedraagt het zich in de bewerking. En dat valt tot nu toe tegen. Ik moet nog veel onderzoek doen.
Als ik het helemaal onder de knie heb dan ga ik workshops in het land geven en bij mij thuis. Ik hoop dat ik jullie dan alle fustraties kan besparen en dat ik jullie dan zal ontmoeten op een van mijn workshops. Maar zover is het nog niet. Ik laat het weten.
Echt het is heeeeeel bewerkelijk en het doet telkens iets anders dan ik verwacht dat het zou moeten doen.
Ik ga zowie zo mijn atelier ervoor aanpassen v.w. betreft de temperaturen. Dat zal best weer wat kosten maar ik zal en moet het onder de knie krijgen. Ik ben wat dat betreft niet tevreden totdat het dat is wat ik wil.
Yvonne
