1

Onderwerp: GROTE taart

Hoi Hoi,

Ik heb een vraagje, ik ga binnen kort een grote taart maken met 4 (rechthoekige biscuits) dit gaat niet in mijn vriezer passen dus invriezen en paar uur van te voren eruit halen is geen optie..

Dus mijn vraag is:

Kan ik wanneer men taart op zaterdag af moet zijn, op woensdag 2 biscuits maken en in koeling zetten en dan op donderdag  2 biscuits maken en in koeling zetten en dan vrijdags alles bekleden/versieren????

alvast bedankt

Cogli l'attimo

2

Re: GROTE taart

Je kan ze niet allemaal op donderdag bakken? Woensdag tot zaterdag kan wel, maar vind ik zelf wat te lang. Je moet de biscuits zelf niet in de koelkast bewaren hoor, maar gewoon op kamertemperatuur. Tenzij je ze natuurlijk al eerder vult en afsmeerd.

3

Re: GROTE taart

Ik zou liever op donderdag 2 vullen en bekleden en op vrijdag ook. Als een taart bekleed is zit hij beter ingepakt en blijft het langer goed. Neem wel veilige vulling als het wat langer bewaard wordt zoals nu.

Verdwalen in zoetigheid
www.hettaartenbos.nl voor al uw zoete creaties