1

Onderwerp: Ruzie met sugargun.

Ik heb van mijn man een sugargun genkregen, hoera!!  :D  :D  :D

Maarrr.... Ik krijg niks voor elkaar. Mijn hendel zit vast. Ik weet niet hoe ik het beter kan omschrijven. Ik heb de zoekfunctie al gebruikt,maar ik kom er gewoon echt niet uit. Wat nu??  :s

2

Re: Ruzie met sugargun.

Denk dat je hem dan even uit elkaar moet halen en weer in elkaar moet zetten, misschien dat er iets niet helemaal recht zit?
Als er niets in zit, doet hij het dan wel? Want anders is je marsepein/fondant misschien niet goed genoeg (warm genoeg) gekneed  :think:

Ik wens iedereen hele fijne feestdagen en een goed 2012!!

3

Re: Ruzie met sugargun.

Was trouwens zonder marsepijn. Maarrrr...Het is gelukt hoor...Ik had die pen zeg maar niet omhoog gedaan,en ik dacht dat er na 1 keer knijpen de slierten der uit zouden schieten. Ik wist niet dat je moest pompen. Meters sliert kwam eruit! Ik ben zoooo blij met mn gun!  :thumb:  :cool:  :D

4

Re: Ruzie met sugargun.

dat begrijp ik wel, het is een heerlijk ding ! :Y

5

Re: Ruzie met sugargun.

Hmmm, ik heb er dus ook 1 gekregen en ik snap er ook niets van.

Is er geen How To voor waar je met plaatjes (of filmpje) kan zien hoe je dat ding in elkaar moet zetten en gebruiken??  :lol:

Mijn taartjes:  http://www.mijnalbum.nl/Album=RAZZCJK4
Mijn concertfotografie: www.dutchrosestudio.com

6

Re: Ruzie met sugargun.

Als je hem koopt zit ie toch in elkaar?

Lastigste is om hem na schoonmaken weer goed te krijgen met die veertjes en de plaatjes..............