1

Onderwerp: Mijn 1ste trots van het nieuwe jaar..! Toy Story

Allereerst wens ik iedereen een gelukkig en smaakol nieuwjaar en dat iedereen zijn wensen uit mogen komen.

2 Januari was gelijk mijn aftrap qua taarten en cupcakes bakken. Deze dag was het zoontje van een vriendin van ons 3 jaar geworden en mocht met een grootse taart gevierd worden. De wens was Toy story en 3 lagen voor zijn 3 jaar.

Ziehier het resultaat....
http://www.mijnalbum.nl/Foto-DUBXV6GD.jpg
Het was wel even aanpoten met de feestdagen ertussen maar ben wel heel trots op het resultaat. De onderste taart was van naturel bisquit gevuld met veeeeeel slagroom , vers fruit gemarineerd in champagne en een laag aardbeienkwark. De middelste taart was van chocobisquit gevuld met een laag frambozenjam , veel verse frambozen en een dikke laag chocomouse.

Er is lekker van gesmuld en ze vonden hem heel mooi dus ik was blij met het eindresultaat. Op naar een mooi en smakelijk nieuw jaar.

2 Laatst bewerkt door SHaak (03-01-2011 09:43)

Re: Mijn 1ste trots van het nieuwe jaar..! Toy Story

Leuke taart joh!!!

Ben altijd zo jaloers op zo'n taarten...

Ik heb nog niet het lef en de gelegenheid gehad om een stapel te mogen/ kunnen maken...

Liefs Samantha

3

Re: Mijn 1ste trots van het nieuwe jaar..! Toy Story

ziet er leuk uit en klinkt erg lekker.



groetjes van Solange.

4

Re: Mijn 1ste trots van het nieuwe jaar..! Toy Story

Zeer leuk gedaan!!!  :Y

Vele en lieve groetjes Nicole

5

Re: Mijn 1ste trots van het nieuwe jaar..! Toy Story

Dat is een werk, mag je natuurlijk trots op zijn!

Groetjes, Diana
"Ik bak geen taart om te leven, maar ik leef om taart te bakken"

Re: Mijn 1ste trots van het nieuwe jaar..! Toy Story

Voor jou ook een positief 2011 !
Je hebt het in alle geval al op een goede manier ingezet.
Proficiat, mooi resultaat.

Tracht dagelijks minstens één maal te glimlachen.

7

Re: Mijn 1ste trots van het nieuwe jaar..! Toy Story

Alvast allemaal bedankt voor jullie leuke reacties, dat is een goed begin voor het neuwe jaar hè :Y  En ik wil ook de dames bedanken waar ik de taart  van geinspipikt heb. Door hier op het forum te snuffelen heb ik deze taart kunnen maken en ideeen samen kunnen rapen. Dus als er iets bekend voor komt in deze taart alvast bedankt nog eens.
:D  :D