1

Onderwerp: Vraagje over vullingen

Ik heb nu 5 taartjes gemaakt en aldoor gevuld met BBR en viervruchtenjam. Ik wil wel eens iets anders proberen en heb al best wel wat combinaties gezien die ik heb opgeslagen.
Ik vraag mij alleen nu af wat er bij het luchtige bosvruchtenmousse toetje van mona kan. Is het mogelijk om dit met en laagje jam/slagroom te doen? En smeer ik dan eerst een laagje jam en dan een laagje slagroom erboven op?

Ook zag ik de combi aardbeienkwarktoetje van mona met 4vruchtenjam/slagroom. Neem dan ook aan dat je eerst de jam erop smeert en hierboven ene dun laagje jam of moet je dit mengen??

groetjes, marielle

Re: Vraagje over vullingen

Hoi,

Bij de vulling van jouw mousse kun je ook vers fruit gebruiken, of chocolade (ganache) ook errug lekker. Het beste is inderdaad altijd eerst de jam te smeren. Je moet bij deze vullingen wel altijd afsmeren met een dijkje van suiker/botercreme (1:1) zodat je vulling niet gaat lekken en je marsepein of fondant gaat smelten.

3

Re: Vraagje over vullingen

ik doe nooit een dijkje met bbr en jam. Hou gewoon wat ruimte over ....