1

Onderwerp: Mijn 1e 2 stapeltaarten.

Hier mijn 1e 2 stapeltaarten zonder iemand om op terug te vallen zoals bij een workshop  ;) . Dat was best spannend. Veel hier gelezen en gewoon proberen.

Als 1e nog een Helloweentaart.
http://i929.photobucket.com/albums/ad137/angelique-b/100_3476.jpg
http://i929.photobucket.com/albums/ad137/angelique-b/100_3478.jpg
Ik heb hem al eind oktober gemaakt, maar nog geen tijd gehad om hem hier te plaatsen. Bij deze. Hij was voor de zoon van mijn vriendin. Hij is op 31 oktober jarig, dus ja dan moet het natuurlijk een helloweentaart zijn  ;) . De taart was helemaal gevuld met botercreme en aardbeienjam.

Nemotaart
http://i929.photobucket.com/albums/ad137/angelique-b/100_4803.jpg
http://i929.photobucket.com/albums/ad137/angelique-b/100_4822.jpg
Voor haar zus had ik een pip-studio taart gemaakt en zij wilde graag een Nemotaart. Mijn leek dat het leukste in een stapel. Wel heb ik hem met een eetbaarprintje gemaakt omdat ik puzzelplaatjes nog niet aandurf. Het meisje was er helemaal blij mee en hield mijn hand maar vast. Zo lief. De bovenste laag was gevuld met chocolademousse en de onderste met botercreme en aardbeienjam.

Mocht je iets herkennen in mijn taarten, dan heel erg bedankt voor de inspiratie.

Groetjes Angelique
Mijn blog: www.angeliquestaarten.blogspot.com

2

Re: Mijn 1e 2 stapeltaarten.

Mooi hoor je taarten, finding nemo is echt helemaal geweldig, mooie kleurtjes gebruikt ook. Ik ga morgen voor het eerst een taart vullen met chocomousse, lijkt me heel lekker.

Groetjes van Veerle

3

Re: Mijn 1e 2 stapeltaarten.

Ik vind je Halloween-taart leuk, maar die Nemo is echt prachtig!

Groetjes, Linda.

Al mijn creaties nu ook online te zien op mijn vernieuwde website: www.taartenmiep.nl

4

Re: Mijn 1e 2 stapeltaarten.

Dank jullie wel!

Groetjes Angelique
Mijn blog: www.angeliquestaarten.blogspot.com

5

Re: Mijn 1e 2 stapeltaarten.

Ze zijn erg mooi geworden. Ik ben vooral weg van je Nemo taart. Wat een heerlijke kleurtjes. Ik heb hem ter inspiratie opgeslagen!

Groetjes, Cindy K
Dat smaakt naar feestje!