Onderwerp: Mijn eerste taartje en de rest
Ik ben enkele maanden geleden begonnen met bakken en taarten decoreren, maar toen wist ik er eigenlijk nog helemaal niets van.
Mijn allereerste taart heb ik samen met mijn vriend gemaakt en was eigenlijk gewoon een klein experimentje. We hadden samen een chocoladecake gemaakt en wouden er toch wat extra mee doen en dit is het resultaat:
En dit zijn de taartjes die erna volgden, ook al zijn deze ook gemaakt zonder veel tools of uitstekertjes. Gewoon behelpen met wat ik heb.

Deze moest eigenlijk gemaakt worden met een Blanda van 12cm, maar die taart is niet goed gekomen, want dit was het resultaat:
Mijn eerste deftig gelukte biscuit (al kwam hij niet genoeg omhoog naar mijn zin), maar daarbij had ik dan weer geen inspiratie:
Eentje voor mijn vriend zijn verjaardag:
(Hij kreeg dus een luchtballonvlucht cadeau.)
Voor de zoveelste huwelijksverjaardag van mijn tante en nonkel. Hier valt het dus op hoe slecht ik dingetjes kan uitsnijden 

En dit maakte ik met de overschotjes van de vorige taart. Hij was bedoeld voor mijn zusje, maar die zat (en zit nog altijd) in Zweden. Dus ik heb hem lekker zelf opgegeten 

Sinterklaastaarten voor bij mijn moeder op school. Ze veronderstelde dat de meeste kindjes geen marsepein lusten en daarom heb ik hem maar overgoten met ganache en een muts van papier gemaakt.
2 taarten waarmee mijn moeder voor haar verjaardag heeft getrakteerd op de naailes:


Muizentaartje als traktatie op mijn moeder haar school:
(Weer mocht ik geen marsepein gebruiken als bekleding dus gebruikte ik gele ganache, maar ik vind de taart echt enorm mislukt. Maar er was niets meer aan te doen spijtig genoeg.)
Feedback is altijd welkom. Ik moet nog véél leren, maar ben dan ook nog maar pas begonnen.
En er zullen hier wel mensen zijn die wat van hun taart in de mijne herkennen. Bij deze dank voor de inspiratie 

nog nooit eerder gezien. Verder erg leuke taarten!! maar wat is dat bruine bij die taart van Zweden? Lijkt net een drolletje haha!!