1

Onderwerp: Heeeeeeelp mijn biscuit mislukt

Hallo iedereen,

Telkens wanneer ik een biscuit probeer te bakken heb ik telkens een platte taart, nooit rijst die mooi omhoog en heb ik een mooie taart.
Nu, volgend probleem doet zich voor:  Ik ben woonachtig in Spanje en hier kennen ze geen zelfrijzende bloem enkel gewone bloem.  Hoe kan ik met gewone witte bloem er toch voor zorgen dat mijn taart mooi hoog komt.

Alvast bedankt

2

Re: Heeeeeeelp mijn biscuit mislukt

misschien heb je hier iets aan:
http://www.deleukstetaarten.nl/recept/2/Basisbiscuit/
http://www.deleukstetaarten.nl/recept/3/Biscuit+2/
http://www.deleukstetaarten.nl/recept/1 … y+Sharon)/


Anders weet ik het ook niet, ik gebruik nl altijd mix


succes  :thumb:

De groeten uit Brabant van TAMARA
https://www.facebook.com/TamaraNL1977

Re: Heeeeeeelp mijn biscuit mislukt

Bakpoeder toevoegen? Volgens mij is zelfrijzend bakmeel gewone bloem waar bakpoeder aan toe is gevoegd.
Ik heb me een ongeluk gebakken aan biscuits die niet lukten omdat ik geen mix wilde gebruiken totdat ik er zo zat van was en toen maar een een mix gekocht en ik ben helemaal om. Dat gedoe met bloem er doorheen spatelen en dan nog een te laag kapsel uiteindelijk..
Met de mix gooi je gewoon alles bij elkaar, mixen en bakken maar.

Life is what you bake it.

Re: Heeeeeeelp mijn biscuit mislukt

Biscuit hoor je sowieso zonder bakpoeder of zelfrijzend bakmeel te maken, dus dat lijkt me het probleem niet.
Als je even op mijn naam klikt en mijn berichten afstruint, zie je er een aantal van de afgelopen dagen die hier ook over gaan.

Anders even zoeken in bakken en vullen naar biscuit, er zijn echt tig topics over dit onderwerp.

Succes in ieder geval!

"Het geluk in uw leven hangt af van de aard uwer gedachten."
https://www.facebook.com/Suikertaartjes.Suuz http://suikertaartjes-wavy-taart.blogspot.com/

5

Re: Heeeeeeelp mijn biscuit mislukt

Allemaal bedankt voor jullie reacties.  Aan mixen heb ik helemaal niets aangezien die hier niet te verkrijgen zijn.  Ook heb ik al geprobeert van met en zonder bakpoeder toe te voegen.  Ga nu even de site van Suikertaartjes-Suuz afschuimen en kijken of ik hier iets mee kan.

Andere oplossing is de "platte" taarten stappelen hahaha :D

Re: Heeeeeeelp mijn biscuit mislukt

Nee, niet mijn site hoor, gewoon hier op het forum. Dus je moet op mijn naam klikken en niet op mijn website. Daar staat niet veel interessants op voor dit onderwerp :)

"Het geluk in uw leven hangt af van de aard uwer gedachten."
https://www.facebook.com/Suikertaartjes.Suuz http://suikertaartjes-wavy-taart.blogspot.com/

7

Re: Heeeeeeelp mijn biscuit mislukt

Zag ook iets staan over de temperatuur die te hoog of te laag kan staan?
Weet niet of dat er iets mee te maken kan hebben?

De groeten uit Brabant van TAMARA
https://www.facebook.com/TamaraNL1977

Re: Heeeeeeelp mijn biscuit mislukt

Er zijn idd veel topics over omdat velen er problemen mee hebben...
Ik heb ook met en zonder bakpoeder geprobeerd en het bleef een drama. Sorry zou willen dat ik je kon helpen maar voor mij was de oplossing overgaan op een mix. Heb je natuurlijk helemaal nix aan.. :nooo

Life is what you bake it.