1 Laatst bewerkt door Sarah84 (28-11-2010 23:00)

Onderwerp: [FEEDBACK] Hello Kitty (eerste taart voor een ander)

Na mijn moeders verjaardag vroeg haar vriendin aan mij of ik misschien een taart voor de verjaardag van haar kleindochter wilde maken.
Tuuuuuuurlijk! Dan kan ik weer eens iets anders proberen! Het werd Hello Kitty. Mijn eerste puzzelplaatje is totaal mislukt (was van iets anders) dus ik was zooooooooooo trots dat deze zo mooi was geworden.
Wat gebeurt er nou....lukt het bekleden niet (dit is mijn 4e grote taart...moet nog zoveel leren) Het fondant scheurde aan alle kanten en de hele taart is dus niet zo geworden zo als ik het wilde! Ik heb aan de zijkant allemaal rozetjes moeten plaatsen om twee scheurtjes te maskeren en op de bovenkant heb ik dat ronde vlak moeten leggen.

Balen dat het niet zo is geworden zoals ik wilde...maar hij valt best mee!


http://www.mijnalbum.nl/Foto-XRF6ZSAF.jpg

Sorry voor de slechte foto...hij is met mij telefoon genomen...ik vond hem zo mislukt dat ik met mijn camera geen foto's heb genomen...hahaha!

Just a beginner, tips and tricks are always welcome!

2

Re: [FEEDBACK] Hello Kitty (eerste taart voor een ander)

Maar je Kitty is zó cute!

Everyday is chocolateday...
Schrijf je voor geweldige workshops en gastworkshops in via www.j4cake.nl

3

Re: [FEEDBACK] Hello Kitty (eerste taart voor een ander)

Ja dat vond ik zelf ook! hihi! Ik was helemaal gelukkig dat die zoooo goed was gelukt! Ging gelijk mn moeder bellen! Hahahaha!

Maar ik heb weer wat geleerd nu...

Just a beginner, tips and tricks are always welcome!