Onderwerp: [FEEDBACK] 2 nieuwe taarten.. man man waar ben ik aan begonnen
Voor een verjaardag vroeg iemand mij om een verjaardags taart te maken.
Ik voelde me zeer vereerd. Heb pas net 4 taarten gemaakt en allemaal kleintjes. Deze waren iets groter (20cm)
Ik wilde graag een met een golfrandje. Maar het was best lastig. Zeker omdat ik geen materialen had. Alles is met de hand uitgesneden.
Ik had 1 fout gemaakt. Ik had de bovenste rad uitgesneden op de omgedraaide bakvorm. Alleen geen rekening mee gehouden dat mijn taart niet zo hoog was. Dus viel de paarse kleur te ver over het wit heen. Bij de witte rand heb ik er wel rekening mee gehouden. Vandaar het verschil in overlapping. Leer voor de volgende keer dus.
Ben benieuwd wat jullie er van vinden.
Tips zou zou ik heel fijn vinden



Ik dommie had daar niet over nagedacht omdat mn andere taarten gewoon op de snijplank bleven staan. Dus snel een stuk karton gepakt en cadeau papier. Dit was de enige waar geen motiefje op stond. Ik had wel een paarse, maar daar stonden kerstboompjes op.. Dat was het ook niet helemaal.. Dus dat was een beetje stom! 