1

Onderwerp: Voor mijn fladderende leidinggevende( tips gevraagd)

Vandaag op ziekenbezoek geweest bij mijn leidinggevende die zich heeft voorgenomen om na haar herniaoperatie binnenkort weer fladderend over de afdeling te gaan, dat moesten natuurlijk vlinders worden!
Nadat mijn Werthers Echte vulling vreselijk mislukte ( bleef stroperig, absoluut geen creme...) een noodgreep gedaan met kersenvlaaivulling en pure chocoladeglazuur, afgesmeerd met witte chocopasta. Heb zowaar zelf weer eens geproefd en moet zeggen dat hij erg lekker was!

Voor het bruin gebruikte ik Wilton kleurstof, maar hij werd lang niet zo donker als ik verwachtte ( terwijl ik er meer dan genoeg kleurpasta doorheen gekneed heb). Nu moet ik volgende week echt donkerbruine marsepein hebben, iemand tips?

Foto's zijn slecht, vanmorgen nog snel genomen terwijl hij al in de doos zat...

http://www.mijnalbum.nl/Foto-AFARGTKX.jpghttp://www.mijnalbum.nl/Foto-WFYT7W68.jpghttp://www.mijnalbum.nl/Foto-VTDRZGAS.jpg

Het belangrijkste blijft toch dat een taartje lekker is!!!

2

Re: Voor mijn fladderende leidinggevende( tips gevraagd)

donkerbruin krijg je mbv chocofondant heb ik hier gister geleerd. Zie de taart voor de klusjesman :Y
Het is een vrolijk fladdertaartje geworden :thumb:

Eerst denken dan doen..... zoooo moeilijk!
www.facebook.com/TaartNatuurlijk   www.taartnatuurlijk.nl

Re: Voor mijn fladderende leidinggevende( tips gevraagd)

ik maak mn bruin altijd nog zelf...alle kleuren door elkaar ;)

Oops! I did it again.....

4

Re: Voor mijn fladderende leidinggevende( tips gevraagd)

Ik vond de chocolade bruin van americolor ook niet donker genoeg worden, maar met een beetje zwart erbij werd het echt mooi diep bruin.