Re: Een paar bruidstaarten
Wauw Caroline wat een pracht creaties weer, vooral de bovenste vind ik super, super, super
Je bent niet ingelogd. Inloggen of registreren.
DeLeuksteTaarten.nl Forum » Bruids- en Stapeltaarten » Een paar bruidstaarten
Wauw Caroline wat een pracht creaties weer, vooral de bovenste vind ik super, super, super
Hey Caroline! Wat leuk dat je post!!! Ik bewonder zeer regelmatig je taarten op hyves en zit dan ook met open mond te kijken. Het blijven stuk voor stuk kunstwerkjes!!!
WOW....................Wat een prachtige bruidstaarten!!!
Ik vind je tulpentaart helemaal te gek!! Prachtig hoor, helemaal omdat mijn lievelingsbloemen ook tulpen zijn!
de blauwe is qua kleur niet helemaal mijn stijl, maar jeetje wat ik hij ongelofelijk mooi uitgevoerd!
En die bloemenpracht van je onderste taart............WAUW!
hee hee hee....volgens mij heb jij veeeel meer taarten gemaakt
Ze zijn geweldig Carloline! Vind t wel super origineel, zo'n playmobil topper!
ik kan alleen maar weer denken dat ik ook graag zo goed zou willen worden, prachig weer!
Jee zeg, wat een prachtige taarten !!
GEWELDIG...wat een prachtige stapels...echt geweldig...
Ohhh die met die tulpen *zwijmel*
Knap staaltje bruidstaartenwerk hoor!
Gelukkig dat jij weer post
Weer supertaarten
Welcome back, Caroline!! Blij je weer hier te zien
Ben verliefd op je tulpentaart!!
Geweldig, stuk voor stuk!
Oh wow...Het zijn stuk voor stuk kunstwerken, maar die eerste en die laatste taart vind ik echt helemaal geweldig!
Ben echt helemaal weg van die onderste taart met al die bloemen...wat is die mooi zeg!
Hey Caroline,
Leuk om je weer op het forum te zien. Weer mooie taarten gemaakt. Allemaal stuk voor stuk mooi, vooral die bloemen, toppie.
prachtige taarten zoals al je taarten creaties
je ziet het niet....maar ik maak een diepe buiging...GEWELDIGE TAARTEN
Gaaf dat je hier weer post!
Wat een prachtstapels heb je weer gemaakt.
Prachtig!
Hoi hoi!
Ziet er super uit! Vooral die taart met de tulpen. Ik wil voor onze trouwdag ook een taart met tulpen maken. Mag ik jou vragen hoe je die tulpen hebt gemaakt??? Ik wil ze dolgraag naäpen.
Ik heb kleine kegeltjes gemaakt, daar in de lijntjes ingekerfd en afwisseld de knopen van boven in geknipt zodat het lijkt dat de tulp open spring.
De tulpjes heb ik op draad gezet.
Ik hoop dat je hier iets aan heb, succes.
oh vergeet ik helemaal te vragen.... hoe doe jij dat nou met zo'n standaard..net zoals bij de eerste taart ... maak je gaatjes in je karton en hoe doe je dat met de taart en het berekenen van waar het precies moet komen???
zo netjesssssssss
Ik gebruik een taartrooster met een verdeling er op. Leg het taartkarton onder het rooster, zo zie ik het midden, markeer dat met een pen een knip het gat net iets groter uit dan de pijp van de standaard.
Zo kan je ook het midden van je taart vinden geef dat aan en gebruik zo'n speciaal daar voor bestemde uitstekker om het gat uit de taart te steken.
Dan pas het allemaal precies.
Hoop dat het allemaal een beetje duidelijk is, mijn schriftelijke uitleg is niet mijn sterkste kant.
Wauw, die eerste en laatste vind ik echt prachtig!! De 2e is inderdaad ook niet mijn smaak, maar wel mooi uitgevoerd!
Ik vind die rasters achter de tulpen ook zo mooi, die ga ik onthouden!
Thanks voor de uitleg, Caroline!!!
DeLeuksteTaarten.nl Forum » Bruids- en Stapeltaarten » Een paar bruidstaarten
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.