1 Laatst bewerkt door Tess-Leng (07-10-2010 14:02)

Onderwerp: Ook mijn eerste taarten

Ik ben al een tijdje fan van cake boss en omdat het me toch wel heel leuk leek om zelf ook eens een taartje te maken ben ik gaan zoeken op internet en hier terecht gekomen :) Na heel veel lezen op de forums en in de faq (en iets teveel geld uitgeven in de webshop) zijn dit mijn eerste 3 taarten. Ben al helemaal verslaafd haha, nu al aan het verzinnen waar ik allemaal taartjes voor kan maken.

1e taartje, gevuld met botercreme en bekleed met fondant. Was een proeftaartje voor mezelf, en ik ben er nu dus achter dat ik fondant echt niet lekker vind..
http://img836.imageshack.us/img836/7960/dsc00033e.jpg

Zomaar een taartje voor mijn moeder, zodat ik kon oefenen :P Gevuld met chocolade fudge met verse frambozen en frambozenjam.
http://img535.imageshack.us/img535/9310/floris001.jpg

En de 3e was voor mijn zus, die op 5 september is bevallen van Floris. Ze vonden m gelukkig heel leuk en lekker, dus ik mag nu altijd langskomen zolang ik maar taart meeneem  O-) Was geinspireerd op de achterkant van het geboortekaartje, en het schoentje was ik online tegen gekomen en wou ik heel graag (proberen te) maken.
Gevuld met champagnecreme met verse frambozen en frambozenjam.
http://img338.imageshack.us/img338/186/floris015.jpg
http://img404.imageshack.us/img404/3933/floris019.jpg

Feedback hartstikke welkom, ik zie hier zulke mooie taarten voorbij komen dus ik heb nog heel veel te leren :)

2

Re: Ook mijn eerste taarten

Super leuk zeg! En wat is je schoen mooi geworden!  :Y

Taart en meer...
www.zoetmetstijl.nl

Re: Ook mijn eerste taarten

Zohow!
Jij gaat ervoor!
Goeie roosjes al zeg! :thumb:
Lukt mij na een jaar nog niet... :s

4

Re: Ook mijn eerste taarten

heel leuk allemaal

5

Re: Ook mijn eerste taarten

Wow, bij je derde taart al tegelijk een schoentje erop. Lijkt mij supermoeilijk. Dit ziet er geweldig uit.

6

Re: Ook mijn eerste taarten

Ik vind vooral je schoentje heel mooi, lijkt me supermoeilijk!

Soms heb je van die dromen die je wakker houden....tot je ze uitvoert (Loesje)

Re: Ook mijn eerste taarten

Goed zeg. De derde is mijn favoriet, schattige bloementje en dat schoentje is net echt. Kijk maar naar die veter!

Verder lezen op mijn blog vol how to's & recepten?
www.carolabaktzoethoudertjes.nl

8

Re: Ook mijn eerste taarten

Dank jullie wel :)

Schoentje was inderdaad lastig hehe, mijn 1e poging had ik te weinig of te veel tylose gebruikt denk ik want die brak echt aan alle kanten, dit was de 2e poging en heb nu binnenin een stukje fondant als ondersteuning gedaan omdat het lipje weer af begon te breken. Hoe komt het dat het bij anderen wel allemaal netjes blijft staan?

@angela   Ik had the how-to hier van de site gebruikt, en ik had heel veel tijd want ik was ziek thuis, bezigheidstherapie hehe

9

Re: Ook mijn eerste taarten

super!