1

Onderwerp: Patidess Witte choco in cupcakes?

Goedemorgen!

Ik heb nu een lading naturel cupcakes voor een bestelling in de oven staan maar heb nog beslag over.
Kan ik Patidess Witte Chocolade door het beslag heen doen om cupcakes met een chocosmaak te krijgen of is het daarvoor niet geschikt?

Groetjes, Cake Bos(s)

2

Re: Patidess Witte choco in cupcakes?

:nooo Ik zou het niet weten..
:Y Maar ik lees mee want ik ben er ook wel benieuwd naar :+
Lijkt me super lekker in ieder geval :thumb:

3

Re: Patidess Witte choco in cupcakes?

lijkt me wel, maar een echte chocosmaak krijg je er natuurlijk niet mee. (Tenzij je witte chocola naar chocola vindt smaken  ;) ) Zou het gewoon uitproberen. Wie weet hoe klekker het wordt!

If life gives you lemons, make lemoncurd.

4

Re: Patidess Witte choco in cupcakes?

Ik heb er Patidess Witte choco in gedaan (ongeveer een eetlepel) maar kan in de cupcakes niet echt een (witte) chocosmaak ontdekken. Jammer.

Ik heb er nu een toef opgespoten van botercrème met caramel-Patidess, die is wél lekker  :)

Volgende keer de witte choco maar eens door de botercreme doen!

5

Re: Patidess Witte choco in cupcakes?

:Y Thanks voor het uitproberen, nu hoef ik het niet meer te doen.
Wel jammer dat je het niet terug proefde het leek me ontzettend lekker, mischien door de bc heb je meer succes :Y

6

Re: Patidess Witte choco in cupcakes?

je krijgt meer en sneller (vind ik) smaak aan je botercreme als je er gewoon witte chocoladepasta doorheen mengt. Is nog goedkoper ook dat patidess  ;)   :9