1 Laatst bewerkt door Au3 (09-09-2010 20:23)

Onderwerp: Mijn eerste echte...

Tadaa hier is dan mijn eerste echte taart.
Ik vond het resultaat nogal teleurstellend, maar op de foto is het nog niet zo slecht. 
niet gewerkt met cutters, maar gewoon met de (ongebruikte klei)vormpjes van zoonlief     
Biscuit met BC en aardbeienmousse vulling ( die door de gelatine niet zo mooi gelukt was  :grr: )
http://i16.photobucket.com/albums/b50/au31976/divers/DSCN0285.jpg

2

Re: Mijn eerste echte...

Ik vind het voor een eerste taart mooi hoor! De bovenkant ziet er in ieder geval al behoorlijk strak uit. Ik heb pas ook aardbeienbavarois gemaakt met gelatine. Wat is er bij jou niet helemaal gelukt?

3

Re: Mijn eerste echte...

Nou, dat is zeker niet slecht voor een eerste hoor! Je bent te kritisch voor jezelf.

Gewoon lekker blijven oefenen, zul je zien dat het vanzelf beter gaat. Enne... die kleiuitstekertjes zijn prima hoor!

4

Re: Mijn eerste echte...

Rosy schreef:

Ik heb pas ook aardbeienbavarois gemaakt met gelatine. Wat is er bij jou niet helemaal gelukt?

ik vond de omschrijving een beetje lastig met de verwerking van de gelatine, eerst alten weken en dan wat warm water toevoegen ??
Ik ze laten weken in lauw water, maar ze losten half op en daardoor klontjes gelatine in de mousse, blé.
Ik moet ze dus eerst laten weken in koud water en dan oplossen in een heel klein beetje  warm water en volgens mij dit mengsel toevoegen aan mijn aardbeien mix????
Vanavond mag het echter niet mis gaan, dus heb ik maar aardbeien mousse kant en klaar gekocht. de bon bonblocmousse was wel helemaal perfect. Dus morgen voor de verjaardag van mijn 3 jarig zoontje zien jullie taart nr 2 ( thomas de trein hoe orgineel ;) )

5

Re: Mijn eerste echte...

Ik vond die beschrijving van die gelatine eerst ook niet zo duidelijk. Ik heb de gelatine idd laten weken in koud water. Daarna twee of drie lepels kokend water in een kommetje en daar de gelatine blaadjes doorroeren. Dan lossen ze gelijk op en krijg je een supergladde substantie. Succes met je Thomas-taart!

6

Re: Mijn eerste echte...

ik vind het een goede try out hoor, lief taartje

Everyday is chocolateday...
Schrijf je voor geweldige workshops en gastworkshops in via www.j4cake.nl

7

Re: Mijn eerste echte...

Mooi zeg, knap gedaan voor een eerste taart. Gewoon blijven oefenen en hier je foto's blijven plaatsen !!!

Groetjes, Conny